فهرست
گزارش تمرین استقلال: برهانی با مظلومی حرف زد و رفت!
گزارش تمرین استقلال: برهانی با مظلومی حرف زد و رفت!

گزارش تمرین استقلال: برهانی با مظلومی حرف زد و رفت!

آی اسپورت- تمرین امروز تیم فوتبال استقلال بعد از دو روز استراحت به بازیکنان این تیم در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد. تیم فوتبال استقلال که خود را برای فینال جام حذفی آماده می‌کند از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد. تمرین امروز حواشی داشت که در زیر می‌خوانید:

* قبل از شروع تمرین سید مهدی رحمتی تنها به زمین چمن آمد و در گوشه‌ای از زمین در حالی که مشغول فکر کردن بود نشست. دقایقی بعد ادموند اختر که در این فصل مسئولیت امور هرائر مگویان را برعهده دارد در کنار کاپیتان استقلال نشست و دقایقی با وی صحبت کرد. مگویان به ارمنستان سفر کرده و در تمرین امروز تیمش حضور نداشت.
* عادل شیحی و محسن کریمی به همراه روزبه چشمی دیگر غایبان تمرین امروز تیم استقلال بودند. دکتر نوروزی که در محل تمرین تیم استقلال حضور نداشت در خصوص غیبت محسن کریمی گفت وی به دلیل درگذشت عمویش به شمال سفر کرده و به تازگی به تهران برگشته است. عادل شیحی نیز برای تمدید پروانه کار خود در ایران راهی کیش  شده و به همین دلیل در تمرین شرکت نکرد البته مصدومیت این دو بازیکن هنوز مرتفع نشده است.
* آرش برهانی در محل تمرین امروز تیم استقلال حضور پیدا کرد و در حالی که مدعی بود سرما خورده است به رختکن رفت و پس از گفت‌وگو با مظلومی ورزشگاه آزادی را ترک کرد.
* منصور پورحیدری و نصرالله عبداللهی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشته و مورد تشویق اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی قرار گرفت.
* محمدرضا خرسندنیا هافبک آبی‌پوشان امروز با تاخیر ۱۵ دقیقه‌ای به زمین شماره دو رسید. این بازیکن در مسیر ورزشگاه دچار سانحه تصادف شد و البته تنها خودروی او خسارت دید.

 * با توجه به تعطیلی دو روزه تمرین استقلال محور اصلی تمرینات این تیم برنامه‌های هوازی و کششی بود. البته دکتر نوروزی با فرشید اسماعیلی و پروپیچ به صورت جداگانه تمرین خواهد کرد.
* مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو امروز به همراه حسین ترابپور تمرینات جداگانه‌ای دارد.
* فرزاد مجیدی سرپرست موقت آبی‌پوشان در خصوص اردوی این تیم برای دقایقی با مظلومی گفت‌وگو کرد.
* در ابتدای تمرین امروز پرویز مظلومی شاگردانش را جمع کرد و در خصوص برنامه اردویی و تمرینات این تیم تا هفته آینده برای دقایقی به گفت‌وگو پرداخت. مظلومی در بخشی از صحبت‌هایش ضمن تشکر از بازیکنان تیم استقلال بابت زحمات یکساله آن‌ها گفت: من فقط از شما ممنون هستم که زحمات خود را کشیدید و انتظار دارم طوری تلاش کنید که در فینال جام حذفی قهرمانی را به هواداران هدیه کنید. هنگامی که مظلومی قصد داشت با بازیکنان صحبت کند از فرزاد مجیدی خواست تا رمضانی را در گوشه‌ای از زمین مستقر کند و به وی اجازه تمرین کردن نداد. هافبک جوان تیم استقلال هم که از این موضوع تعجب کرده بود در گوشه‌ای از زمین نشست و بعد از دقایقی با مظلومی و مجیدی صحبت کرد تا در نهایت مجوز تمرین کردن گرفت.
* حدود ۲۰ نفر از طرفداران تیم استقلال از نزدیک نظاره‌گر برنامه‌های این تیم شدند. آنها پیرامون زمان دقیق برگزاری فینال جام حذفی صحبت می‌کردند.
* کادر فنی تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز پیگیر نتیجه مسابقه صنعت نفت آبادان و فجر شهید سپاسی شیراز بود.
تمرینات استقلال فردا مجددا پیگیری خواهد شد و آبی‌پوشان برای دیدار مقابل ذوب‌آهن خود را آماده خواهند کرد.منبع: فارس
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-05-16 20:56:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر