فهرست
گزارش آماری: عملکرد بیرانوند در لیگ برتر
گزارش آماری: عملکرد بیرانوند در لیگ برتر

گزارش آماری: عملکرد بیرانوند در لیگ برتر

آی‌اسپورت- علیرضا بیرانوند از لیگ دوازدهم با نفت تهران فرصت حضور در لیگ برتر را پیدا کرد. هر چند که او در فصل اول فقط در دیدار مقابل پیکان درون دروازه نفتی‌ها قرار گرفت که روز بدی را هم پشت سر گذاشته بود. بیرانوند برای تجربه دوباره لیگ برتر یک فصل صبر کرد. او در هفته هشتم لیگ سیزدهم گلر فیکس نفت شد. بیرانوند در نخستین بازی‌اش گلی نخورد تا خیال نفت را از بابت گلری جدید جمع کند. علیرضا در چهار بازی از پنج دیدار نخستش کلین‌شیت کرده بود. او در همان فصل از هفته هشتم به بعد در تمامی بازی‌ها حضور داشت. در این مدت یازده بازی گلی نخورد. ضمن این که یک بار مرتکب پنالتی شد و در هفته آخر هم تنها ضربه پنالتی فصلش را مهار کرد. بیرانوند در دو بازی از لیگ سیزدهم بیشتر از دو بار در یک مسابقه گل خورد. 

علیرضا بیرانوند فصل گذشته هم گزینه یک منصوریان برای خط دروازه بود. بیرانوند فقط چهار دیدار فصل قبل را از دست داد. او در بیست‌وشش مسابقه‌ای که درون دروازه قرار گرفت، ده کلین‌شیت ثبت کرد. دو بازی متوالی مقابل پرسپولیبس و تراکتورسازی پاس گل داد، یک بار هم پنالتی داد. بیرانوند در لیگ امسال پس از حاشیه‌هایی که پیش از دیدار با استقلال به وجود آورد، چند مسابقه متوالی را از دست داد. ولی در هجده دیدار حضوری کامل داشت و در بازی با فولاد خوزستان هم یک نیمه بازی کرد. او در این مدت 1666 دقیقه‌ای فقط یک بار بیشتر از دو گل خورد. ضمن این که تنها پنالتی فصلش را از طارمی گرفت. علیرضا در نُه بازی هم گلی نخورده است.

آمارهای علیرضا بیرانوند خیال پرسپولیسی‌ها بابت خط دروازه فصل جدیدشان جمع می‌کند. البته اگر بتوانند او را از نظر اخلاقی و کری‌خوانی کنترل کنند. کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-05-16 21:18:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر