فهرست
خرید بیرانوند از نگاهی دیگر: مرگ گربه سیاه!
خرید بیرانوند از نگاهی دیگر: مرگ گربه سیاه!

خرید بیرانوند از نگاهی دیگر: مرگ گربه سیاه!

آی‌اسپورت- پرسپولیس با خرید بیرانوند بیشتر از این که خیالش بابت یک گلرِ مطمئن جمع شود، می‌تواند روی سه امتیاز بازی با نفت حساب باز کند. نفت حالا دیگر بیرانوند را ندارد تا مقابل پرسپولیس ایستادگی کند. 

علیرضا بیرانوند هفته بیست‌ویکم لیگ سیزدهم برای اولین بار فرصت مقابله با پرسپولیس را پیدا کرده بود. گلری که در آن‌ روزها هنوز ادعای پرسپولیسی بودنش را مطرح نکرده بود. او در همان روز اول پرسپولیس را متوقف کرد و گلی از این تیم نخورد. بازی نخست لیگ قبل فرصتی دوباره برای رویارویی بیرانوند و پرسپولیس بود. علیرضا آخرین شادی گل پیام صادقیان با لیاس پرسپولیس را به او هدیه کرد. آن بازی هم پرسپولیس موفق به شکست نفت نشد و دو تیم به تساوی یک گله رسیدند. بازی برگشت هم که همراه شد با پاس گل تماشایی بیرانوند. علیرضا در آخرین لحظات بازی، شروع مجدد دیدنی داشت تا ارسلان مطهری گل پیروزی تیمش را به ثمر برساند. بیرانوند در این فصل هم در دور رفت پنالتی مهدی طارمی را مهار کرد و در بازی برگشت هم با سیوهای خوبش، زمینه‌ساز برد شاگردان علیمنصور شد. 

به این ترتیب بیرانوند در پنج دیداری که در لیگ برتر مقابل پرسپولیس قرار گرفت فقط سه بار دروازه‌اش باز شد. او هیچ گاه به پرسپولیس نباخت و سه مساوی و دو برد به دست آورد. کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-16 21:43:39
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۴۷
با نمک
-
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۰۵
خدایا فوتبال ایرانو از شر کثافت پرسپولیس نجات بده
-
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۰۷
خدایا فوتبال ایرانو از شر کیسه چرک اسیا الستقلال العربی نجات بده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر