فهرست
بایرن مونیخ- منچستریونایتد؛ معجزه نوکمپ تکرار می شود؟
بایرن مونیخ- منچستریونایتد؛ معجزه نوکمپ تکرار می شود؟

بایرن مونیخ- منچستریونایتد؛ معجزه نوکمپ تکرار می شود؟

آی اسپورت- دیوید مویس و شاگردانش می دانند که در دیدار رفت هم کمتر کسی حتی روی تساوی خانگی آنها شرط بسته بود؛ به همین دلیل مطمئنا ناراحت نیستند که همه از صعود بایرن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صحبت می کنند اما آنها امشب برای رقم یک شگفتی در آلیانس آره نا پای به میدان می گذارند؛ شکست دادن بایرنی ها که اولین شکست این فصلش را همین چند روز قبل مقابل آگسبورگ متحمل شد.

 

بایرن مونیخ؛ قهرمان، غافلگیر خواهد شد؟

انتظار می رفت بایرنی ها که قهرمانی شان در بوندس لیگا را دو هفته قبل قطعی کردند، در دیدار رفت جواز صعودشان به مرحله بعدی را کسب کنند اما تلاش جانانه مردان مویس، آنها را با یک تساوی به خانه فرستاد. پس از آن هم شکست برابر آگسبورگ، این نگرانی را برای هواداران باواریایی به وجود آورد که قهرمانی زودهنگام در بوندس لیگا، مردان گواردیولا را بی انگیزه کرده باشد.

اما بعید است پپ و شاگردانش در دیدار امشب نمایشی مانند دیدار ابتدای هفته ارائه بدهند. هرچند سرمربی اسپانیایی چند ستاره اصلی تیمش را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد.

شواین اشتایگر که در الدترافورد از بازی اخراج شد و خاوی مارتینس دو اخطاره، نمی توانند در دیدار امشب به میدان بروند. علاوه بر این، تیاگو آلکانتارا و ژردان شکیری هم به دلیل آسیب دیدگی، شرایط بازی کردن ندارند.

شکست مقابل آگسبورگ، اولین باخت بایرن در بوندس لیگا بعد از 53 دیدار بود و نمی تواند چندان نگران کننده باشد اما در صورتی که بایرنی ها در نتوانند از پس منچستریونایتد بربیایند، فصل رویایی آنها در یک هفته، به فصلی عادی تبدیل می شود.

 

منچستریونایتد؛ امیدهای شیاطین

دستاوردهای منچستریونایتد با بایرن در طول فصل قابل مقایسه نیست اما مطمئنا همین که توانستند پرگل ترین پیروزی خارج از خانه شان در این فصل را در ابتدای همین هفته به دست بیاورند، برای شاگردان مویس بسیار نوید بخش باشد. زدن 4 گل به نیوکاسل، نه تنها نشان از آمادگی نسبی شیاطین سرخ برای دیدار امشب دارد، بلکه باعث خواهد شد تا آنها با اعتماد به نفس بیشتری مقابل تیم ترسناک پپ گواردیولا بگذارند.

هرچند احتمال نرسیدن رونی به دیدار امشب، مویس را بسیار نگران کرده است.این ملی پوش انگلیسی در دیدار رفت از ناحیه انگشت پا دچار آسیب دیدگی شد و دیدار با نیوکاسل را از دست داد اما هنوز معلوم نیست در دیدار امشب حاضر خواهد بود یا خیر.

با توجه به غیبت قطعی فن پرسی، عدم حضور رونی می تواند خط حمله یونایتد را کم رمق کند. در مقابل بازگشت اورا به ترکیب اصلی، بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت، خبری خوب برای یونایتدهاست.

     
آی اسپورت
2014-04-09 09:34:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر