فهرست

بیرانوند مثل مسلمان: بازیکن تحمیلی؟

آی اسپورت - اولین خرید پرسپولیس برای فصل آینده یک ویژگی عجیب  دارد. علیرضا بیرانوند در شرایطی به پرسپولیس پیوست که طی یکی دو روز گذشته شایعه شده بود برانکو از نظر فنی اعتقادی به او ندارد و دنبال گلر دیگری برای تیمش می گردد.
اتفاقا این شایعه به گوش بیرانوند هم رسیده بود و دروازه بان سابق نفت در مصاحبه ای به این نکته اشاره کرده بود که دوست ندارد به زور پرسپولیسی شود اما انگار پرسپولیسی شدن برانکو بیشتر از آنکه باب میل برانکو باشد، مورد نظر مدیران باشگاه بود و از این حیث می توان بیرانوند را با محسن مسلمان مقایسه کرد.
هافبکی که می گفتند برخلاف تمایل پروفسور به پرسپولیس آمده و به همین دلیل برانکو از او در ترکیب تیمش استفاده نمی کرد اما رفته رفته مسلمان خودش را به برانکو تحمیل کرد.
حالا در مورد بیرانوند هم این بحث وجود دارد که او خرید مدیران باشگاه است نه برانکو و باید دید سرمربی پرسپولیس چه واکنشی نسبت به اولین خرید تیمش برای فصل جدید خواهد داشت.کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-17 07:24:28
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۲۱
به هرحال مدیران باشگاه هم حق اعمال نظر دارند. توی فوتیال دنیا هم می بینید و می شنوید که مثلاً زیدان با پرز بر سر جذب فلان بازیکن اختلاف نظر دارند. به نظر من آقای طاهری باید سیدجلال حسینی را هم با اختیار خودش جذب کنه چون جذب نکردن سیدجلال در حالی که یکی مثل نورمحمدی توی تیمه هیچ توجیهی نداره
-
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۳۹
حرف مفت نزن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر