فهرست

گزینه های قطعی جانشینی مظلومی: علی منصور و اسکوچیچ

آی اسپورت - والله خود ما هم خسته شدیم از بس اخبار متنافض در مورد ادامه همکاری مظلومی با استقلال شنیدیم. تنها چیزی که درباره این موضوع مشخص است، حضور مظلومی در فینال جام حذفی است اما بعد از آن معلوم نیست چه اتفاقی در مورد نیمکت استقلال رخ خواهد داد.
آخرین شایعات حاکی از آن است که اگر مظلومی قهرمانی جام حذفی را به دست نیاورد چاره ای جز جدایی از این باشگاه نخواهد داشت. جالب اینکه دو گزینه قطعی جانشینی او هم مشخص شده اند. به نوشته میزان، یکی از نزدیکان به باشگاه استقلال از دراگان اسکوچیچ و علی منصوریان به عنوان دو مربی ای نام برده که احتمالا جانشین مظلومی خواهند شد.کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-17 08:16:17
نظر دهید

۲ نظر
مجید
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۰۱
مدیران!!!!..استقلال بلند نظری و رویاهای بلند پروازانه را از مدیران فوتبال چین بیاموزند در پرش اول لیپی را مربی گوانژو کردند وقهرمان اسیا شدن حال به دنبال جام جهانی در چشم انداز هستند با اوردن لیپی دریافتند میشه و شد حالا در اسیا همه از گوانژو میترسند....ما در ایران کوتاه نظر زیاد داریم اول از همه پاک کردن ذهنمان از این نشدن هاست کی روش ثابت کرد میشه یقه آرژانتین و شیلی و....را گرفت چرا استقلال نه؟استقلال پیش قدم شود مربی در سطح لیپی بیاورد چرا که نه؟ باید از افکار پورحیدری ها خود را آزاد کند!تنها به دنبال منافع خود هستند ونه استقلال!!!دلیل من این هست که برای منزلشان و اتومبیل شان از بهترین برنو خارجی استفاده میکنند اما به دیگران توصیه پراید سواری میکنند...چرا استقلال را اینقدر خفیف میگیرند که علی منصور و مرفاویی و مظلومی وامیر قلعه سرمربی اش باشند خوب چند سال هست که اینها بودند اما حاصلش چه بوده..آیا استقلال بازی مدرن ارائه میکند..آیا استقلال صاحب سبک شده..آیا اسیا از این تیم وحشت دارد!اگر واقعا عاشق استقلال هستید باید این گودرزی برایش تعیین تکلیف کند و شما سرخم کنید اگر سرخم کن هستید در ورزش چه میکنی اینجا که جای تختی هاست!!
-
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
آقا مجید با کدوم پول لیپی را بیاورند؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر