فهرست
کاظمی خسته از تنش و استرس؛ دوست دارم قهرمان بشوم
کاظمی خسته از تنش و استرس؛ دوست دارم قهرمان بشوم

کاظمی خسته از تنش و استرس؛ دوست دارم قهرمان بشوم

آی اسپورت - فرهاد کاظمی چند سالی است که مامور عملیات‌های غیر ممکن شده است. او در بدترین شرایط تیم‌های در حال سقوط را تحویل می‌گیرد و در نهایت در آخرین لحظه آن‌ها را در لیگ برتر نگه می‌دارد. کاظمی این وضعیت را با تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، راه‌آهن و سیاه جامگان تجربه کرده است. طبیعتا کار در چنین فضایی بسیار دشوار و خسته کننده باشد. به همین دلیل او می‌خواهد تغییر رویه بدهد.
سرمربی فعلی سیاه جامگان درباره وضعیتش در این تیم می‌گوید:«فعلاً چیزی مشخص نیست. من معتقدم یک تیم برای موفقیت باید از همه لحاظ به‌صورت حرفه‌ای اداره شود. این درست نیست که سرمربی درمورد تمامی مسائل یک تیم نگران و ناراحت باشد. فصل گذشته فشار زیادی را تحمل کردم و این موضوع در سال‌های گذشته هم برای من وجود داشت. دوست دارم در تیمی مربیگری کنم که شرایط بسیار خوبی داشته باشد. من مشکلی بابت جنگیدن، حرص خوردن و تحمل فشارهای مربیگری ندارم، اما دوست دارم تمامی این فشارها و حرص و جوش خوردن‌ها برای قهرمانی و رسیدن به بالای جدول باشد.»
گفته می‌شود یکی از تیم‌هایی که کاظمی از آن پیشنهاد دارد سپاهان اصفهان است. البته به شرطی که عبدالله ویسی در اهواز بماند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-17 09:19:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر