فهرست
افشاگری آنچلوتی درباره اختلافش با گرت بیل
افشاگری آنچلوتی درباره اختلافش با گرت بیل

افشاگری آنچلوتی درباره اختلافش با گرت بیل

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی در کتاب خود تحت عنوان «رهبری آرام، شکار قلب ها، عقل ها و بازی‌ها» درباره اختلافش با گرت بیل ستاره ولزی کهکشانی‌ها توضیحاتی داده است.  او در این باره نوشته است: یک روز فلورنتینو پرس به من زنگ زد و خواست در دفترش حضور پیدا کنم. وقتی با هم مشغول صحبت کردن شدیم، یک مسئله عجیب را به من گفت. او گفت مدیر برنامه های گرت بیل نزدش آمده و تاکید کرده است این بازیکن ولزی از بازی کردن در رئال خوشحال نیست چراکه در پست تخصصی اش به بازی گرفته نمی شود.
او ادامه داد: در همان ماه، مدیر برنامه بیل با رسانه ها هم صحبت کرد و همان صحبت ها را تکرار کرد. پرس به من گفت که چه طرح و نقشه ای دارد و من هم به صراحت تاکید کردم به هیچ وجه پست بیل را تغییر نمی دهم چراکه در این صورت باید کل نقشه های خود را تغییر دهم و در پست چند بازیکن دیگر هم تغییر به وجود آورم. به صراحت بگویم از رفتار گرت بیل ناراحت شدم و از خواستم تا با هم صحبت کنیم.  به بیل گفتم که چرا مستقیما با خود من صحبت نکرده است و او جواب داد که هیچ مشکلی با من ندارد. به او گفتم که پست‌اش را تغییر نمی دهم و او باید هر آنچه را که می گویم در زمین اجرا کند و او مخالفتی نکرد.
آنچلوتی در پایان سخنان خود به ستایش از بیل پرداخت و گفت: او بسیار خوب است و یکی از باکلاس ترین بازیکنان جهان به شمار می‌رود. رفتار من به بیل کمک کرد تا بهتر و پخته تر کار کند. بیشتر از مدیر برنامه هایش به او کمک کردم و الان این ستاره ولزی به بازیکنی تاثیرگذار در رئال تبدیل شده است.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-17 09:55:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر