فهرست
ولکات : از اینکه هاجسون نام مرا خط زد ناامید شدم
ولکات : از اینکه هاجسون نام مرا خط زد ناامید شدم

ولکات : از اینکه هاجسون نام مرا خط زد ناامید شدم

آی اسپورت - روی هاجسون، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس فهرست 26 بازیکن را برای حضور در یورو 2016 اعلام کرد و از بین آنها در نهایت 23 بازیکن مسافر فرانسه خواهند شد.  یکی از بازیکنانی که در این فهرست وجود ندارد، تئو والکات، ستاره خط حمله آرسنال است که امید زیادی برای درخشش در فرانسه داشت و قرار نگرفتن او در فهرست 26 نفره هاجسون بسیاری را شگفت زده کرد.
ستاره آرسنال که محصول آکادمی ساوتهمپون است به دعوت نشدنش واکنش نشان داد. او در صفحه اجتماعی اش در توییتر نوشت: بله باید اعتراف کنم که تصمیم هاجسون من را بسیار ناامید کرد با این حال زندگی ادامه دارد. با سرمربی تیم صحبت کردم و به تصمیم اش احترام می گذارم. برای تیم ملی کشورم بهترین را آرزو می کنم و امیدوارم که در فرانسه بهترین نتایج را به دست آورند و این همه چیزی است که می توانم بر زبان آورم.
تیم ملی انگلیس یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در فرانسه است. این تیم نسبت به سال های قبل پیشرفت چشمگیری داشته است و یکی از تیم های آماده و بااستعداد به شمار می آید. انگلیس تنها تیمی بود که در دور مقدماتی توانست 10 پیروزی از 10 بازی را به نام خود به ثبت رساند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-17 10:03:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر