فهرست
اولویت‌های استقلال؛ اول مربیِ خارجیِ خوب، بعد داخلی‌ها
اولویت‌های استقلال؛ اول مربیِ خارجیِ خوب، بعد داخلی‌ها

اولویت‌های استقلال؛ اول مربیِ خارجیِ خوب، بعد داخلی‌ها

آی اسپورت - جلسه هیئت مدیره استقلال در حالی روز گذشته برگزار شد که بهرام افشارزاده و سایر اعضا در خصوص ماندن پرویز مظلومی صحبت کردند. اینکه مظلومی برای دیدار استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در فینال جام حذفی همراه استقلال خواهد بود، نکته‌ای است که از سوی مسئولان استقلال عنوان شده و به نظر می‌رسید که قصد دارند پس از جام حذفی تصمیماتی دیگری اتخاذ کرده و نیمکت استقلال را تغییر دهند.
در جلسه روز گذشته، اعضای هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که برای انتخاب سرمربی کارگروهی ۴ نفره تشکیل شود. این کارگروه شامل بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه، منصور پورحیدری و مسعود معینی به عنوان اعضای فنی و شهاب جهانیان (دیگر عضو هیئت مدیره) به نمایندگی از وزارت ورزش و جوانان خواهد بود. برخی از اعضا پیشنهاد داده‌اند که برای فصل آینده مربی خارجی طراز اول هدایت استقلال را برعهده گرفته و در صورتی که این اتفاق نیفتاد و گزینه مناسبی پیدا نشد، سراغ گزینه‌‌های داخلی بروند. این تصمیم در حالی گرفته شد که در مورد گزینه‌هایی چون اسکوچیچ، فرهاد مجیدی، علیرضا منصوریان و ... صحبتی به میان نیامد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-17 11:21:04
نظر دهید

۲ نظر
amir
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۰
تاج باید مربی ایتالیایی بیاره،سبک کرواتها برای ١٥ سال پیشه،ایتالیایها در مقطع کنونی بهترینن وقطعا در تاج جواب میدن
پرززز
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۳
همونطور ک مطمئن بودم برانوند با پرسپولیس توافق کرده و همه مصاحبه ها فیلمه حالا هم مطمئنم ک متاسفانه با منصوریان تموم کردن و این حرفا دروغه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر