فهرست
رقیب پرسپولیس برای جذب امیری: دلارهای قطری!
رقیب پرسپولیس برای جذب امیری: دلارهای قطری!

رقیب پرسپولیس برای جذب امیری: دلارهای قطری!

آی اسپورت - ستاره چپ پای تیم ملی که با پرسپولیس مذاکرات اولیه را انجام داده، ممکن است سر از فوتبال قطر دربیاورد. امیری که خیلی دیر فوتبال حرفه‌ای را آغاز کرد، در سن 25 سالگی برای اولین بار در لیگ برتر به میدان رفت و خیلی زود به تیم ملی رسید.

وحید امیری قرارداد سه ساله‌ای با نفت تهران داشت و دستمزد امسال او، کمتر از 215 میلیون تومان بود! البته با اضافه شدن بعضی متمم‌ها و پاداش‌ها، دریافتی او تا حدی افزایش پیدا کرد. قرارداد امیری و نفت تهران حالا تمام شده و او در سن 28 سالگی،‌ فرصت زیادی برای کسب درآمد بالا از فوتبال ندارد و به همین دلیل تصمیم گرفته در صورت وجود پیشنهاد خوب از قطر به این کشور برود.

پرسپولیسی‌ها که از فصل گذشته دنبال امیری بوده‌اند، تلاش می‌کنند با دستمزدی یک میلیاردی این بازیکن را در لیگ برتر نگه دارند. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی هم مخالفت شدیدی با حضور بازیکنان ایرانی در لیگ‌های حاشیه خلیج فارس دارد همین موضوع، شاید برگ برنده سرخپوشان در مذاکرات باشد. نکته مهم، رقم پیشنهاداتی است که از قطر به امیری برسد. ارقام نجومی که ممکن است امیری را حتی به قیمت از دست رفتن پیراهن تیم ملی، به لیگ ستارگان ببرد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-05-17 13:42:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر