فهرست
موافق علیمنصور: گزینه گم شده نیمکت استقلال
موافق علیمنصور: گزینه گم شده نیمکت استقلال

موافق علیمنصور: گزینه گم شده نیمکت استقلال

آی‌اسپورت-  علی منصوریان سرمربی فصل آینده استقلال شد. این خبری بود که در چند ساعت گذشته تمام رسانه‌ها به آن پرداختند و از قطعی بودن این انتقال صحبت کردند اما باشگاه استقلال خیلی زود به این خبر واکنش نشان داد و با تکذیب این خبر اعلام کرد  عده‌ای قصد دارند با انتشار چنین اخباری آرامش استقلال را در آستانه بازی فینال برهم بزنند. اما حرف‌های فرزاد مجیدی سرپرست استقلال نشان می‌دهد که این خبر چندان هم شایعه نیست. مجیدی در این باره گفت:«خبر توافق منصوریان و استقلال برای فصل آتی را نه تایید می‌کنم نه تکذیب». با این شرایط اگر حضور منصوریان به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال را قطعی بدانیم  موضوعی که بیش از همه اهمیت دارد سرعت عمل مدیران استقلال در به خدمت گرفتن گزینه مدنظرشان است. با توجه به اینکه مسئولان تیم پرسپولیس از روز گذشته فصل نقل و انتقالات خود را استارت زدند، از دست نرفتن زمان مهمترین مسئله‌ای است که استقلال باید به آن توجه کند.

از طرفی دیگر منصوریان با توجه به تجربیاتی که در تیم ملی امید و نفت تهران در چند سال اخیر کسب کرد نشان  داده که می‌تواند گزینه مناسبی برای استقلال به حساب بیاید. به ویژه که او در یک سال گذشته در بدترین شرایط مالی در نفت توانست علاوه بر اینکه این تیم را جزو مدعیان نگه دارد، حواشی فراوانی که در اطراف این تیم به وجود آمد را به خوبی کنترل کند. در واقع شرایط عجیب نفت در یک سال گذشته به خوبی نشان داد اگر مسئولان استقلال روی منصوریان به اجماع رسیدند بدون شک او بهترین گزینه برای آبی‌های پایتخت به حساب می‌آید. به علاوه اینکه او برخلاف مظلومی از محبوبیت فراوانی بین آبی‌ها  برخوردار است و در تنگناها می‌تواند روی اعتمادی که هواداران استقلال به او دارند حساب ویژه‌ای باز کند.کدخبر:9412
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-17 13:44:15
نظر دهید

۴ نظر
پرززز
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۲
امیدوارم خبر دروغ باشه منصوریان همراه با مهدوی کیا. باقری و عابدزاده و نامجو مطلق افرادی بودن که در دهه 70 منو عاشق فوتبال کردن و هنوز برام قهرمان هستن دوست ندارم روزی حیا کن رها کن ... بشنوم .استقلال مانند پرسپولیس احتیاج ب مربی خارجی داره با این انتخاب هم استقلال ضرر میکنم و هم منصوریان .
-
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
خالا یه سال برانکو نتیجه گرفته همه جوگیر شدن هی میگن خارجی! یادتون نیست تو همین پرسپولیس چند تا مربی خارجی اومدن و نتونستن نتیجه بگیرن!!!؟؟؟؟ مانوئل ژوزه با کلی قهرمانی و افتخار اومد از حمید استیلی بدتر نتیجه گرفت یا دنیزلی آخرین بار که اومد از همه چهار تا میخورد!! شعار نه استیلی نه دایی دنیزلی چهارتایی رو یادتونه!!
برزو
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۱۴
جالب اینجاست همین برانکویی که به عنوان مربی خارجی نمونه همه دارن سنگشو به سینه میزنن جلوی منصوریان کیش و مات شد.
پرززز
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۴
من تیم ملی رو زمان برانکو نگاه نمیکردم چون منتخب فولاد بود و بازیکنانی بازی میکردن که افتضاح بودن و تیم خیلی زشت بازی میکرد ولی برانکو توی پرسپولیس ی تیم یک دست تهاجمی درست کرده.ملاک برانکو نیست همین سپاهان با استماچ حتی اگر نتیجه نگرفت ولی زیبا بازی کرد و حتی راه آهن رو با زمان تارتار مقایسه کنید .منصوریان ضعیف نیست استقلال پیشکسوت و رسانه ها و هوادارا وقت کار رو نمیدند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر