فهرست
خوش‌بینی، توهم یا القا: مظلومی به دنبال چیست؟
خوش‌بینی، توهم یا القا: مظلومی به دنبال چیست؟

خوش‌بینی، توهم یا القا: مظلومی به دنبال چیست؟

آی‌اسپورت-  اتفاقات امروز باشگاه استقلال هر هوادار این تیم را دچار سرگیجه می‌کند. ابتدا خبری منتشر شد که علیرضا منصوریان از فصل جدید سرمربی استقلال خواهد بود. خبری که خیلی زود از سوی باشگاه استقلال تکذیب شد. اما مصاحبه فرزاد مجیدی که صحت این خبر را نه تکذیب کرد نه تایید نشان داد خبر اولیه آن طور که باشگاه استقلال آن را تکذیب کرد کذب نیست و حداقل منصوریان در نزدیکی نیمکت استقلال قرار دارد.

در این بین موضوعی که همه بر سر آن اتفاق نظر دارند رفتن پرویز مظلومی پس فینال جام حذفی است. در واقع اگر مدیران استقلال آنطور که خودشان اعلام کردند هنوز کسی را به عنوان سرمربی فصل بعد انتخاب نکردند اما بدون شک گزینه‌های خود را مشخص کردند. گزینه‌هایی که ابقای مظلومی نمی‌تواند جز آن باشد.در این شرایط پرویز مظلومی در مصاحبه‌ای عجیب از برنامه‌ریزی گسترده‌اش برای فصل نقل و انتقالات گفت:«ما برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای فصل آینده داریم.به طور حتم از جذب بازیکنانی که به کار تیم بیایند استقبال می‌کنیم و تیمی قدرتمند را روانه مسابقات خواهیم کرد.  فعالیت نقل و انتقالاتی استقلال آغاز شده است و ما به طور حتم تلاش می‌کنیم در همین روزها نفرات موردنظر برای فصل آینده را جذب کنیم».

پرویز مظلومی با وجود اینکه می‌داند حتی در صورت فتح جام حذفی شانسی برای ماندن در استقلال ندارد اما از برنامه‌ریزی برای فصل بعد صحبت می‌کند. صحبت‌هایی که از سه دیدگاه سرچشمه می‌گیرد. اینکه پشت پرده او از ماندن خود اطمینان دارد و به همین دلیل با اعتماد بنفس بالا و بدون توجه به اخبار پیرامون باشگاه در حال برنامه‌ریزی برای فصل بعد است. یا اینکه او با توجه به قرارداد دو ساله‌ای که دارد درچار این توهم شده که مدیران استقلال نمی‌توانند او را از کار برکنار کنند و البته شاید هم او تنها سعی می‌کند در آستانه فینال جام حذفی اینگونه به بازیکنان خود القا کند که این آخرین حضور او روی نیمکت استقلال نیست تا کنترل اوضاع از دستش خارج نشود.کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-17 16:48:42
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۱۵
خیلی کثیفید لنگیا
پرویز خان با قدرت میمونه
حداقل اینکه بعد از قهرمان کردن تیم میره
لنگیا قبل از فینال حذفی حسابی ترسیدن استقلال جام ببره
سعید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۰
آقای شش تایی (یا چهارتایی) بدون نام و نشان، ما که از خدامونه این مربی بیسواد و پرادعای شما بمونه! رفت و برگشت سال بعد نضمینه! مدیریت و برخوردش با بازیکن سالاری هم که حرف نداره! پس دیگه غم چی داریم؟؟؟!!! درضمن کثیف هم خودتی بی تربیت!!
آراز
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
سعید لنگی . ولی خیلی زشت می شه استقلال با این بی سواد جام بگیره لنگی ها با پروفسور هم تو حسرت جام بسوزن
بسوز لنگی بسوز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر