فهرست
استتوس مخالف بیرانوند: لطفا جوگیر نشوید
استتوس مخالف بیرانوند: لطفا جوگیر نشوید

استتوس مخالف بیرانوند: لطفا جوگیر نشوید

آی اسپورت- علیرضا بیرانوند گلر خوبی است. سوشا هم گلر خوبی بود. علیرضا بیرانوند درون دروازه نفت درخشید. سوشا مکانی هم وقتی فولاد بود درخشید. علیرضا بیرانوند با نفت رفت آسیا و امسال هم تا یک قدمی سهمیه رفت. سوشا مکانی هم با فولاد قهرمان شد.
در این چند روز کارنامه بیرانوند را بنویسید،تعداد کلین شیت‌هایش را بشمارید و دلتان غنج برود از این کارنامه پربار. این کارها را زمان سوشا هم انجام می‌دادیم و دلمان غنج می‌رفت.
علیرضا بیرانوند دروازه‌بان خوبی است. حتی اگر بخواهیم کمی مهربان‌تر باشیم می‌توانیم بگوییم فوق‌العاده است اما....
همین «اما»هاست که کار را خراب می‌کند. همین «اما»هاست که سوشا مکانی را به جایی رساند که مدیران باشگاه برای خداحافظی با او حتی یک هفته هم بعد از پایان لیگ صبر نکردند.انگار می‌خواستند هر چه زودتر از رفتن و نبودنش مطمئن شوند. همین «اما»هاست که پیام صادقیان را از ستاره ذوب‌آهن به معضل پرسپولیس تبدیل کرد.رضا حقیقی،محمدعباس‌زاده.همه این‌ها ستاره بودند و آمدند و یک «اما»کارشان را خراب کرد.
اینجا پرسپولیس است. جو دارد.رسانه دارد.توجه دارد. محبوبیت دارد. اینجا پرسپولیس است. جنبه می‌خواهد.شخصیت بالا می‌خواهد. ثبات رفتاری می‌خواهد.
دروازه‌بانی که تیتر مصاحبه‌های یک سال قبلش این روزها دست به دست می‌شود که خود را استقلالی تمام عیار دانسته که از شکست پرسپولیس شب نخوابیده. حالا امروز عاشق سینه‌چاک پرسپولیس است. دیشب هم احتمالا بعد از ثبت قرارداد نخوابیده.
یک بازی در ترکیب نفت نبود و  جنجال کرد. یک بازی منصوریان به او گفت گرم کن و گرم نکرد. یک بازی دلش هوای پرسپولیس را کرد و بازی نکرد. فصل نقل وانتقالات هوای استقلال به سرش زده بود و قرارداد نمی‌بست. یک بازی با کلی منت درون دروازه نفت می‌رفت چون مدیربرنامه‌هایش شب قبلش برایش داستان پیشنهاد فلان تیم خارجی را تعریف کرده بود.
این دروازه‌بان که خودش هنوز داخل «جو»نشده «جو»گیر هست فردا چه می‌شود؟
بیرانوند قراردادش را بست و تمام شد اما خواهشا «جو»گیر نشوید. نه شما آقای بیرانوند،نه شما آقای طاهری و نه شما آقای هوادار. فقط امیدوار باشد. امیدوار به این که بیرانوند،نسخه شماره 2سوشا نباشد.امیدوار به این که شاید بعد از مدتها این دروازه ناامن رنگ آرامش را به خود ببیند. امیدواریم.
نیلوفر کنگرانی
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-05-17 18:26:58
نظر دهید
۱۱ نظر
Danial
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۴۷
مقاله خیلی‌ خوب بود. من استقلالی هستم و خیلی‌ عادت ندارم راجع به پرسپولیس نظر بدم اما بیرانوندی که تو نفت تو روی مربی‌ ایستاد و اون همه جنجال درست کرد خیلی‌ بعید هست که واسه پرسپولیس حاشیه ساز نشه. علی‌ منصوریان گفت علی‌ بیرانوند هنوز از نظر روحی‌ آمادگی بازی تو استقلال یا پرسپولیس رو نداره و خیلی‌ محترمانه منظورش این بود که هنوز شخصیت بازی تو تیم بزرگ نداره و این چیزی هست که فکر می‌کنم این فصل ثابت بشه.
مرید نیلوقر کنگرانی
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
نیلوقر به خدا سوای ارادتی که بهت دارم، مقاله خیلی خوبی بود. واقعا ممنون دارتم :)
-
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۴۰
مرسی قشنگ بود
مجید
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
یکمی عجیبه،که چرا همه یکدفعه گیر دادن به بیرانوند.اگه که این انتقال مهم نیست پس این همه تیتر ومقاله برای چیه.
ع ع ب
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
با نوشته خانم کنگرانی موافقم ولی چه میشه کرد ، فقط میشه امیدوار بود و سعی کرد که بیرانوند رو کنترل کرد و اجازه نداد کارش به جاهای باریک بکشه ...
باب اسفنجی
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۲۱
دروازه لنگ به هیچ کسی وفا نکرده میثاق و گردان و سوشا و درادامه ... تیم لنگ دیگه
میلاد۶&۴
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۴۵
این مشکل تو همه بازیکن ها وجود داره وفقط به سوشا یا بیرانوند ربطی نداره.
ولی اینو فراموش نکنید که برانکو با منصوریان قابل قیاس نیست هیچ بازیکنی به خودش اجازه نمیده که بخواد مثلا سرتمرین نره یا به قول شما خودشو گرم نکنه.
همه میدونیم که برانکو اگه کسی ازاین حرکت ها بکنه سریع کنارش میذاره،مثل صادقیان فصل پیش،یا نوراللهی که یه کم داشت حاشیه درست میکرد برانکو فرستادش تو جایگاه و از لیست دوبازی کنارش گذاشت،بعدش عذرخواهی کرد و بخشیده شد
-
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۴۷
کاملا درسته چه میشه کرد فقط باید امیدوار بود
امید
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۵:۴۳
مطمئن باشید بیرانوند سوشا نخواهد شد. مشکل سوشا جنبه و شخصیت بود
رضاکریمی
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
سوشا که باسواد و بچه باکلاس بود این شد ۰۰۰
امان از بیرانوند که نه سواد داره داره ونه ۰۰۰ بگذریم بازم دم سوشا گرم که دوسال دوام اورد این یکی نیومده سوتی داد ۰۰۰و۰۰۰و
-
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۷
بلایی که منصوریان و باشگاه نفت سر بیرانوند آوردند ، سر هر بازیکنی می اومد نابود شد . اما بیرانوند با عملکرد خوبش در نیم فصل دوم نشون داد هم دروازبان خوبیه و هم روحیه قوی ای داره . بیرانوند همیشه مقابل پرسپولیس و استقلال خوب کار کرده و نشون داده مرد روزهای حساس هم هست .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر