فهرست
حکم رحمتی اعلام شد: 2 جلسه محرومیت لیگ برتری(عکس)
حکم رحمتی اعلام شد: 2 جلسه محرومیت لیگ برتری(عکس)

حکم رحمتی اعلام شد: 2 جلسه محرومیت لیگ برتری(عکس)

آی اسپورت- درنهایت و بعد از کش و قوس‌های فراوان حکم بازی استقلال و تراکتورسازی از کشوی جادویی بیرون آمد و البته ذوب‌آهن از اعلام این حکم سودی نکرد.
سید مهدی رحمتی، دروازه بان تیم استقلال به دلیل تحریک تماشاگران، فحاشی و اهانت به سرمربی تیم حریف و سعی برای ایجاد درگیری طبق بند های 8  و 9 و تبصره ذیل ماده 65 و ماده 55 آیین نامه انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات لیگ برتر محروم شد. این رای قطعی است. همچنین رحمتی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شد که این رای قابل تجدید نظر است.
به دلیل تخلفات تماشاگران تیم استقلال تهران مبنی بر پرتاب اشیا به نیمکت حریف، درگیری با تماشاچیان خودی و فحاشی شدید به سرمربی تیم حریف با تهدید، باشگاه استقلال طبق مواد 78و 79 آیین نامه انضباطی به برگزاری یک دیدار بدون تماشاگر در رده لیگ برتر و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.
گفتنی است، کمیته انضباطی از خویشتن داری امیر قلعه نویی-سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز که موجب جلوگیری از تشدید تشنج شده است و از همکاری فرزاد مجیدی-سرپرست تیم استقلال تهران قدردانی می کند.
با این حکم مهدی رحمتی در فینال جام‌حذفی به میدان می‌رود و تمام حاشیه‌ها در این مورد به پایان خواهد رسید. همچنین استقلال هم در اولین بازی فصل اینده از داشتن تماشاگر محروم خواهد بود. 
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-17 19:02:40
نظر دهید
۲ نظر
احسان
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
ننگ بر مافیای کیسه زهرشونو ریختن
خسته
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۳:۴۴
اینجا یه سوالی پیش میاد!!

تمام مواردی رو که به عنوان تخلف از جانب رحمتی در گحکم ذکر شده و بر اساس اش حکم برای رحمتی صادر شده رو مازیار ضایع! هم در بازی ملوان و پرسپولیس مرتکب شد. پس چرا رحمتی دو جلسه محرومیت و مازیار ضایع هیچ؟!؟

اصلا معلومه این حسن زاده قرشمال با خودش چند چنده؟!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر