فهرست

بختیار از دست استقلال پرید: توافق میلیاردی با ام صلال

آی اسپورت - بختیار رحمانی هافبک خلاق و بازیساز تراکتورسازی فصل بعد در قطر بازی خواهد کرد تا در آن سوی آب‌های گرم خلیج فارس پول خوبی به جیب بزند و تلافی دو سال بازی در تیم نظامی تراکتورسازی را در بیاورد.

بختیار رحمانی فصل خوبی را در تراکتورسازی پشت سرگذاشت و یکی از بهترین‌های تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بود. نمایش درخشان این بازیکن در بازی‌های آسیایی اخیر آنقدر چشمگیر بود که بعد از بازی مقابل الجزیره امارات مسوولان این باشگاه اماراتی به جذب رحمانی و سروش رفیعی ابراز علاقه کردند اما نام لیگ امارات و بهره بردن از عنوان جعلی که طی یک سال گذشته برای این لیگ به کار برده می‌شود مانع از جدی شدن مذاکرات طرفین شد.بختیار رحمانی اما در لیگ برتر خودمان هم دو سه مشتری پولدار و پر و پا قرص داشت. از آنجا که مدت خدمت سربازی این بازیکن تمام شده و می‌توانست دنبال تیم جدید باشد باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان در پی شکار این بازیکن بودند. در این بین با توجه به اینکه قبلا از بختیار شنیده بودیم به رنگ آبی علاقه دارد استقلالی‌ها بیشتر از سایر تیم‌های بزرگ به جذب او علاقه نشان دادند. جالب اینکه در بازی اخیر استقلال – تراکتورسازی هواداران استقلال با تصور اینکه رحمانی فصل بعد حتما استقلالی می‌شود این بازیکن را تشویق کرده و حسابی تحویلش گرفتند اما حالا خبر می‌رسد بختیار قید پوشیدن پیراهن آبی را زده و فصل بعد در لیگ ستارگان قطر بازی خواهد کرد.رحمانی که دو پیشنهاد خوب از قطر داشت به هر دو جواب منفی داد و در نهایت با مسوولان باشگاه‌ ام‌صلال که در رده پنجم فصل اخیر لیگ ستارگان جای گرفت و راهی به لیگ قهرمانان نیافت به توافق اولیه دست یافته تا با قراردادی حدودا سه میلیارد تومانی راهی این تیم شود.بختیار که شش ماه اضافه خدمت کرده و حالا برگه تسویه حسابش را در دست دارد بعد از بازی برگشت مقابل النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا کارت پایان خدمتش را دریافت کرده و از تراکتورسازی جدا خواهد شد تا مقدمات حضورش در باشگاه‌ ام صلال را انجام دهد. ظاهرا رحمانی قصد دارد بعد از بازی با النصر به قطر سفر کرده و قرارداد خود را با ‌ام‌صلال نهایی کند.منبع: ایران ورزشی


ستاره تراکتوری‌ها از دست استقلال پرید
توافق سه میلیاردی بختیار با ‌ام‌صلالبختیار رحمانی هافبک خلاق و بازیساز تراکتورسازی فصل بعد در قطر بازی خواهد کرد تا در آن سوی آب‌های گرم خلیج فارس پول خوبی به جیب بزند و تلافی دو سال بازی در تیم نظامی تراکتورسازی را در بیاورد.بختیار رحمانی فصل خوبی را در تراکتورسازی پشت سرگذاشت و یکی از بهترین‌های تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بود. نمایش درخشان این بازیکن در بازی‌های آسیایی اخیر آنقدر چشمگیر بود که بعد از بازی مقابل الجزیره امارات مسوولان این باشگاه اماراتی به جذب رحمانی و سروش رفیعی ابراز علاقه کردند اما نام لیگ امارات و بهره بردن از عنوان جعلی که طی یک سال گذشته برای این لیگ به کار برده می‌شود مانع از جدی شدن مذاکرات طرفین شد.بختیار رحمانی اما در لیگ برتر خودمان هم دو سه مشتری پولدار و پر و پا قرص داشت. از آنجا که مدت خدمت سربازی این بازیکن تمام شده و می‌توانست دنبال تیم جدید باشد باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان در پی شکار این بازیکن بودند. در این بین با توجه به اینکه قبلا از بختیار شنیده بودیم به رنگ آبی علاقه دارد استقلالی‌ها بیشتر از سایر تیم‌های بزرگ به جذب او علاقه نشان دادند. جالب اینکه در بازی اخیر استقلال – تراکتورسازی هواداران استقلال با تصور اینکه رحمانی فصل بعد حتما استقلالی می‌شود این بازیکن را تشویق کرده و حسابی تحویلش گرفتند اما حالا خبر می‌رسد بختیار قید پوشیدن پیراهن آبی را زده و فصل بعد در لیگ ستارگان قطر بازی خواهد کرد.رحمانی که دو پیشنهاد خوب از قطر داشت به هر دو جواب منفی داد و در نهایت با مسوولان باشگاه‌ ام‌صلال که در رده پنجم فصل اخیر لیگ ستارگان جای گرفت و راهی به لیگ قهرمانان نیافت به توافق اولیه دست یافته تا با قراردادی حدودا سه میلیارد تومانی راهی این تیم شود.بختیار که شش ماه اضافه خدمت کرده و حالا برگه تسویه حسابش را در دست دارد بعد از بازی برگشت مقابل النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا کارت پایان خدمتش را دریافت کرده و از تراکتورسازی جدا خواهد شد تا مقدمات حضورش در باشگاه‌ ام صلال را انجام دهد. ظاهرا رحمانی قصد دارد بعد از بازی با النصر به قطر سفر کرده و قرارداد خود را با ‌ام‌صلال نهایی کند.
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-18 08:11:49
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۰۶
آقای سیب زمینی فکر کرده چون گفته استقلالی ام خودش مجانی بلند میشه میاد قرارداد میبنده! الانم مثل نیم فصل هیچ بازیکنی نمیتونه بگیره!
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۲۹
خلیج....؟؟؟؟؟
پدر واقعی اوغلی
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۴۷
من از تولید این پسر پشیمونم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر