فهرست
فورلان: به سوارز گفتم به منچستر برو !
فورلان: به سوارز گفتم به منچستر برو !

فورلان: به سوارز گفتم به منچستر برو !

آی اسپورت- دیگو فورلان، در حال حاضر در لیگ ژاپن برای تیم سرزو اوزاکا بازی می‌کند و طی مصاحبه ای به تمجید از لوویس سوارز، مهاجم لیورپول پرداخت و گفت که رابطه ی خوبی با او داشته است.

او در مصاحبه با مجله ی 422 گفت که وی قصد داشته سوارز را متقاعد کند که از آژاکس به یونایتد بپیوندد ولی موفق نشده است.

او گفت: "با هم رابطه ی خوب و نزدیکی داشتیم.او انسان مودبی است و تشنه ی یادگیری، همیشه از من سوال می‌پرسید و نظر می‌خواست. وقتی در هر موقعیت خوب و بدی سراغ من می‌آمد و نظر من را می‌خواست، خوشحال می‌شدم.مثل موقعی که لیورپول به او پیشنهاد داد.

من به او گفتم که به یونایتد بپیوندد ولی همچنین از لیورپول و تاریخش نیز تعریف کردم. من برای او تعریف کردم که پس از گلی که به همراه اتلتیکو در آنفیلد به آنها زدم و آنها را از یورو لیگ حذف کردم، هوادارانشان من را تشویق کردند.

او عاشق بازی کردن برای لیورپول است. او لیگ برتر را دوست دارد و هواداران نیز او را دوست دارند زیرا او جزء بهترین مهاجمان است.

هنوز کمی بی تجربگی می‌کند. مانند وین رونی، ولی وقتی وین بزرگتر شد، از اشتباهاتش درس گرفت. لوییس هم درس خواهد گرفت."

وقتی از فورلان درباره ی اینکه بین سوارز و آگوئرو، کدام را به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انتخاب می‌کنید سوال شد، او پاسخ داد: "سوال بسیار سختی است. من لوییس را انتخاب می‌کنم زیرا آگوئرو چند بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد."

فورلان جام جهانی در کنار لوییس سوارز به اردوی تیم ملی اروگووئه می‌پیوندد و آنها باید به مصاف انگلستان، ایتالیا و کاستاریکا بروند.

     
آی اسپورت
2014-04-09 11:27:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر