فهرست
افشاگری روز: خامس رویای بازی در بارسا را داشت
افشاگری روز: خامس رویای بازی در بارسا را داشت

افشاگری روز: خامس رویای بازی در بارسا را داشت

آی اسپورت - خامس رودریگس ستاره ناراضی سفیدپوشان مادریدی این روزها مورد توجه تیم‌های بزرگ اروپایی است و احتمال جدایی‌اش از این تیم در تابستان وجود دارد، هرچند زیدان از او حمایت کرده است. باشگاه رئال‌مادرید هم برچسب «غیرفروشی» را روی هافبک کلمبیایی‌اش زده است.
رامیرو روئیس، رئیس باشگاه اِنویگادوی کلمبیا، باشگاهی که هافبک 24 ساله رئال‌مادرید بازی‌اش را از آنجا شروع کرد، گفت: می‌دانستیم خامس رودریگس روزی در یک باشگاه بزرگ بازی خواهد کرد. عمر آلبرتو سوارس، مدیرفنی تیم فوتبال اِنویگادو هم در تکمیل صحبت‌های رئیس این باشگاه گفت: خامس زمانی که در این باشگاه بود، الهام‌بخش بازیکنان دیگر بود. او زمانی که از آکادمی باشگاه به ما ملحق شد چیزهایی به ما آموخت، او وقتی هم که از باشگاه رفت درس‌هایی به ما داد و هنوز هم به ما چیزهایی می‌آموزد و همچنان الهام‌بخش بازیکنان ماست. خامس کارش را در تیم زیر 13 سال تیم فوتبال اِنویگادو شروع کرد و با وجود او سمت چپ تیم کیفیت زیادی به خود گرفته بود. رودریگس همیشه به دنبال پیروزی بود و یک رقابت‌طلب بود.
سوارس پرده از رازی جالب برداشت و گفت: زمانی که خامس عضو تیم ما و جوانتر بود، یک روز او را کنار کشیدم و گفتم چند باشگاه اماراتی و آرژانتینی نسبت به جذب تو علاقه‌مند هستند که او در جواب به من گفت «نه، من می‌خواهم برای بارسلونا بازی کنم. حتی برای رئال‌مادرید هم نمی‌خواهم بازی کنم و فقط بارسلونا».
خامس که فوتبال خود را در اروپا با تیم پورتوی پرتغال آغاز کرد و پس از آن به موناکوی فرانسه پیوست، از زمان ملحق شدنش به رئال‌مادرید تا کنون 78 بازی برای این تیم در رقابت‌های مختلف انجام داده و 25 گل زده است.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-18 11:40:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر