فهرست
تاج: به سختی توانستیم کی‌روش را راضی کنیم
تاج: به سختی توانستیم کی‌روش را راضی کنیم

تاج: به سختی توانستیم کی‌روش را راضی کنیم

آی اسپورت – مهدی تاج از سال‌های قبل نشان داده بود که به کارلوس کی‌روش و همکاری با او علاقمند است. قبلا به عنوان رئیس سازمان لیگ و حالا هم که رئیس فدراسیون فوتبال شده است. او امروز بعد از کارلوس کی‌روش در نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:
*روزهای پیاپی در مورد مسائل تیم ملی جلسه داشتیم و 50 صفحه خروجی این جلسه ها بوده است. کی‌روش توقعاتی دارد و می خواهد کارها را به بهترین شکل پیش ببرد و حریفان را شناسایی کند. کی‌روش دغدغه داشت و اعتقاد داشت یک سال از دست رفته و این هم حرف درستی است. او باورهایی داشت که سخت می‌توانستیم نظر او را جلب کنیم اما امیدواریم برخی مشکلات را حل کنیم. کی‌روش معتقد بود ما زمین تمرین نداریم اما ما زمین دستگردی را گرفتیم و هم زمین نفت و آکادمی خودمان را داریم. همچنین بحث اردوها مطرح شد که قرار است تیم ملی به مقدونیه برود. بحث بعدی موضوع سربازها بود و در نهایت بحث پاداش‌ها که معوقه‌ها را پرداخت کردیم و حقوق پرسنل مانده که آن را پرداخت خواهیم کرد.
*عمده مباحث، فنی بود و کی‌روش اعتقاد داشت در گروهی هستیم که کره جنوبی 45 درصد اسپانسرینگ فیفا را از طریق سامسونگ ال جی و غیره متقبل می‌شود که این مسائل مهم است. و آنها پول زیادی در تیم ملی دارند و هر نوع تدارکاتی بخواهد انجام می‌دهد و بازی‌های مناسبی هم دارند که کی‌روش از آنها هم نام برد. تیم بعدی قطر است چون می‌خواهد به عنوان میزبان جام جهانی 2022 هر طور شده در 2018 حاضر باشد و آنها هم امکانات مناسبی را پیش‌بینی کرده‌اند. از سوی دیگر چین مصر است که در 10 سال آینده قدرت اول آسیا باشد و رئیس‌جمهور آنها امکانات زیادی فراهم کرده اما ما هم ایران هستیم. کشوری بزرگ و پهناور و قدرتمند که بازیکنان خوب و متعصبی داریم هر چند شاید از نظر مالی نتوانیم مثل رقبا باشیم. اما دولت، ملت و وزارت ورزش همه به دنبال آن هستند که پشت تیم ملی بایستند و از آن طرف هم هوادارانی که مشابه آن را کم داریم.
*سرمربی خوبی داریم. کی‌روش یکی از بهترین‌هاست و همه اینها از قابلیت‌های ما هستند که با آنها به مبارزه رقبا می‌رویم.سعی می‌کنیم تمام امکاناتی که در توانمان است را فراهم کنیم تا این اتفاق بیفتد که در همین راستا برخی موانع رفع شده و امیدوارم بقیه آن هم رفع شود. اولویت اول من بحث تیم ملی بود همان طور که کی‌روش هم گفت ما بیش از 67 ساعت جلسه در طول یک هفته برگزار کردیم و این موضوع نشان می‌دهد که فرصت زیادی را برای برطرف کردن این مشکلات گذاشته‌ایم. کی‌روش استعفایی داده بود و بر این موضوع هم مصر بود اما استعفای او را رد می‌کنم و مخالف آن هستم. کی‌روش به کارش ادامه می‌دهد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-18 12:11:07
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
کیروش سرور مایلی و قندلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر