فهرست

آمار مصاف های استقلال و تراکتور در آزادی: 2-2 مساوی!

آی اسپورت- تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتورسازی تبریز در حالی روز جمعه در هفته آخر مسابقات لیگ برتر برای دوازدهمین به مصاف هم می‌روند که در 11 بازی گذشته این دو تیم، 4 پیروزی سهم آبی‌پوشان، 3 پیروزی سهم تراکتورسازی و 4 بازی نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.
به گزارش آی اسپورت دو تیم 5 بازی را هم در آزادی با یکدیگر برگزار کرده اند که از این تعداد یک بازی با تساوی رسیده است و  در چهار بازی دیگر هم دو بار آبی پوشان و دو بار هم تراکتوری ها به پیروزی دست یافته اند.
اما از این در این بازی ها بهترین نتیجه را تیم استقلال در لیگ 80 – 81 به دست آورد که توانست تیم تراکتورسازی را با حساب 4 بر صفر با گل های محمد نوازی، سیروس دین محمدی، یدالله اکبری و فرزاد مجیدی شکست دهد. تراکتور هم بهترین نتیجه اش پیروزی 3 بر 2 در خانه ی استقلال بود که با گل های سید محسین حسینی، احمد آل‌نعمه و فلاویو لوپز به پایان رسید.
حالا آبی پوشان در ششمین مصاف شان در آزادی با تیم تراکتورسازی به دنبال قهرمانی هستند. با توجه به بازی های این دو تیم همه چیز در حالت مساوی قرار دارد و پیروزی هر یک از این تیم ها می تواند کفه ی ترازو را به نفع‌شان سنگین کند.
البته استقلال در این دیدار باید پیروز شوند و چشم انتظار لغزش فولاد و نفت بنشینند تا بتوانند یک قهرمانی شیرین را کسب کنند.
تراکتوری ها اما انگیزه ی خاص جدولی برای این دیدار نخواهند داشت و تنها برای اعاده حیثیت به میدان خواهند رفت. باید دید نتیجه ی این دیدار حساس چگونه رقم خواهد خورد، و البته منتظر باشیم و ببینیم که چه تعداد تماشاگر از این دیدار حساس استقبال خواهد کرد؟!

     
آی اسپورت
2014-04-09 11:57:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر