فهرست
12 بازیکن سپاهان در آستانه خروج: از پول خبری نیست!
12 بازیکن سپاهان در آستانه خروج: از پول خبری نیست!

12 بازیکن سپاهان در آستانه خروج: از پول خبری نیست!

آی اسپورت - سیاست جدید باشگاه سپاهان و تلاش برای جوانگرایی در فصل آینده، ممکن است برای آن‌ها گران تمام شود. سپاهان این فصل به عنوان مدعی قهرمانی لیگ در فصل نقل و انتقالات خوب خرج کرد اما نتوانست بازده خوبی داشته باشد و در نهایت یازدهم شد. آن‌ها تصمیم گرفته‌اند برای فصل آینده بیشتر از 700 میلیون تومان به هیچ بازیکنی ندهند و این تصمیم، می‌تواند بسیاری از ستاره‌های‌شان را این تیم جدا کند. خلعتبری و غفوری از حالا با استقلال وارد مذاکره شده‌اند و بازیکنان دیگری هم هستند که به زودی، مقصد جدیدی برای فصل آینده پیدا می‌کنند. البته چند سال قبل هم سپاهان تصمیم مشابهی گرفته بود اما وقتی پای جدایی بنگر و سیدجلال وسط آمد، از تصمیمش عقب کشید و قراردادهای میلیاردی امضا کرد.

در لیست این فصل سپاهان، 9 بازیکن قرارداد بیش از 700 میلیون تومان بسته‌اند. رحمان احمدی، رسول نویدکیا، هادی عقیلی، شهاب گردان، عبدالله کرمی، لوسیانو پریرا، محمدرضا خلعتبری، ووریا غفوری و فوزیل موسی‌اف، که ممکن است همه آن‌ها فصل بعد در تیم جدیدی بازی کنند. بازیکنان دیگری مثل حبیب گردانی، علی کریمی و لئاندرو پادوانی هم فصل پیش قرارداد زیر 700 میلیون داشتند اما بعید است برای فصل آینده به کمتر از این رقم راضی شوند.

سپاهان برای حفظ 12 بازیکن فصل پیش، باید دوباره سیاست مدیرانش را کنار بگذارد و قراردادهای جدیدش را با رقم‌های بالا ببندد. در غیر این صورت، آن‌ها لیگ شانزدهم باید منتظر یک پوست اندازی کامل باشند و ثروتمندترین تیم ایران، روزهای جدیدی را تجربه خواهد کرد.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-18 14:48:07
نظر دهید

۲ نظر
فرناز
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۱۸
شیــــمبا خیلی خوبه ...
-
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۲۵
اکثرشون هفتصد هم نمی ارزن... برن! خلعت که فقط حاشیه است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر