فهرست
گزارش ویژه / 6 بازیکن مسن پرسپولیس لیست خروج: انقلاب زیبا
گزارش ویژه / 6 بازیکن مسن پرسپولیس لیست خروج: انقلاب زیبا

گزارش ویژه / 6 بازیکن مسن پرسپولیس لیست خروج: انقلاب زیبا

آی اسپورت - پرسپولیس لیگ پانزدهم، نمایش‌های خاطره‌انگیزی داشت اما بخاطر اشتباهات فردی پررنگ در طول فصل، نتوانست به قهرمانی لیگ برتر برسد. جالب اینکه بیشتر اشتباهات تاثیرگذار تیم برانکو، به جای جوان‌های کم تجربه از طرف بازیکنان مسن و با تجربه تیم انجام می‌شد. برانکو هم تصمیم گرفته برای حل این مشکل، 6 بازیکن از 9 بازیکن پا به سن گذاشته تیمش را کنار بگذارد.

در تیم فعلی برانکو، 9 بازیکن بالای 29 سال وجود دارند که همگی فصل پیش برای این تیم به میدان رفتند. سوشای 29 ساله، لوبانف 30 ساله، بنگر 36 ساله،‌ نورمحمدی 34 ساله، ماریچ 29 ساله، حاتمی 29 ساله، کفشگری 29 ساله، بن‌سون 29 ساله و خالقی‌فر 32 ساله فصل پیش بازیکنان با تجربه تیم برانکو بودند. از این جمع فصل بعد بنگر، لوبانف و ماریچ در پرسپولیس باقی می‌مانند. بنگر و لوبانف، نیمکت نشین خواهند بود اما ماریچ فیکس بازی خواهد کرد. بجز این سه نفر، دیگر بازیکنان با تجربه پرسپولیس مجبور به ترک این تیم هستند.

جدایی سوشا، نورمحمدی و خالقی فر از حالا قطعی شده است. حاتمی هم با بازگشت ماهینی جایی در پرسپولیس نخواهد داشت. بن‌سون و کفشگری هم در لیست فصل آینده برانکو نیستند و باید دنبال تیم جدیدی برای خودشان باشند. مگر اینکه بازیکنان جانشین آن‌ها جذب نشوند. با این شرایط، پرسپولیس فصل آینده را فقط با 3 بازیکن بالای 29 سال آغاز می‌کند و شاید تبدیل به جوان‌ترین تیم لیگ شانزدهم شود.

در لیست خرید برانکو برای فصل آینده هم هیچ بازیکنی بالای 29 سالی نیست و بجز وحید امیری، بقیه گزینه‌ها مثل مهدی ترابی، کاوه رضایی و فرشید باقری، زیر 25 سال هستند.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-18 15:32:01
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
بنگر چه‌گلی به سر این تیم زده خدایا
از وقتی اومده روز‌خوش ندیدیم
-
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۵
از وقتی لنگی شدید روز خوش ندیدید!! به جز روز قهرمانی تو جام ولایت
امید کوکبی
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۳۱
تو که دو ماه پیش چهار تا خوردی چیز می خوری زر می زنی :)
-
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
اتفاقاامسالروزخوشمون 4تایی کردن استقلال وناکام گذاشتنش برای جام بودهمینکه بالاسرتونه خودش افتخاره
علی
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۲
شما استقلالی ها وظیفتون هست اخبار سرورتون رو دنبال کنید شما که یه هفته بعد دربی لال شده بودین دوباره شفا پیدا کردین ....دیشب داشتم با تیم ژاپن پی اس بازی میکردم قهرمان شدم برین بریزین تو خیابون خوشحالی کنین ژاپن هم ابی پوشه دیگه ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر