فهرست

ستون طنزیم: بهرام بسه دیگه، خستگیتو نشون بده!

آی اسپورت- اعلام شده که بهرام خان افشارزاده ، علاوه بر این چند صد تا شغلی که تا الان داشت قرار شده در فدراسیون ژیمناستیک هم فعالیت داشته باشد و رییس آنجا شود! یک زمانی علی آبادی می خواست فوتباتل را با بیست درصد توانایی های خودش اداره کند که نتیجه این بیست درصد شد تعلیق فوتبال ایران!حالا بهرام خان هم با این روندی که در گرفتن شغل های مختلف دارد روز به روز از میزان درصد توانی که برای مدیریت استقلال صرف می کرد کم می کند! احتمالا بهرام خان از دو ماه بعد به این نتیجه می رسد که بماند خانه و با موبایل کار مردم را راه بیندازد! نیم ساعت برای استقلال ، دوساعت برای ژیمناستیک ، چهار ساعت برای وزارت ورزش ، دو ساعت برای کمیته ملی المپیک ، دو ساعت برای شورای المپیک آسیا.بین این تلفن ها یک شرکتی هم سر خیابان محل زندگی ایشان هست که حسابدار خبره می خواهد.البته بهرام خان خبره هست ولی چون مدرک ندارد ، به صورت فشرده دنبال یادگرفتن حسابداری است که این شغل را هم قبضه کند! شایعه شده روزی که بهرام خان کلا بی خیال کار کردن شود، بخش بزرگی از بیکاری ملت ایران برطرف خواهد شد!نتیجه اخلاقی: استاد بین کار ، یک سری هم به خانه بزن! اهل منزل الان سالهاست شما را درست و حسابی ویزیت نکرده اند ها!
نتیجه غیراخلاقی: بهرام خان ظاهرا زورش را دارد ولی قوه اش را نه!
بیت: بهرام بسه دیگه خستگیتو نشون بده! بهرام بسه دیگه برئو خونه بذار یازده نفر دیگه جات نون بخورن!با این وقت آزادی که بهرام خان دراد پیشنهاد می کنیم در مذاکرات صلح سوریه هم یک کمکی به این آقای دی میستورا بنماید. طفلی هی از این پرواز به آن پرواز و از این هتل به آن هتل! بهرام خان ما مگر دل ندارد؟ مگر سفر و هتل دوست ندارد؟ آقای دی میستورا! برو کنار که بهرام خان می خواهد بحران سوریه را با هفت درصد توانش حل کند!

هومن جعفری
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-18 15:55:26
نظر دهید

۲ نظر
پرززز
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
تنها قسمت قابل خوندن ایران ورزشی صفحه آخر هومن جعفریه. در کل عاشق مطالب طنز و حتی غیر طنزشونم .چهار شنبه هفته پیش ی مطلب در مورد مظلومی نوشته بودن که واقعا عالی بود
-
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
عالی بوددد - استقلالو به گند میکشه
این بشر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر