فهرست
کفاشیان: خوزستان امید فوتبال جهان خواهد بود!
کفاشیان: خوزستان امید فوتبال جهان خواهد بود!

کفاشیان: خوزستان امید فوتبال جهان خواهد بود!

آی اسپورت- علی کفاشیان در مجمع هیات فوتبال استان خوزستان که امروز (چهارشنبه) 20 فروردین ماه برگزار شد، ضمن خیر مقدم به اعضای مجمع و تبریک سال نو، اظهار کرد: خوشحالم که استان خوزستان، اولین استانی است که در سال جدید برای آن انتخابات می‌گذاریم و جا دارد از کیانی‌زاده، مدیر کل ورزش و جوانان استان و همکارانش تشکر کنم. همچنین از زحمات عامری گلستان، ریس قبلی هیات نیز قدردانی می‌کنم.

وی بیان کرد: خوشحالم امروز در مکانی هستم که امید فوتبال آسیا و جهان خواهد بود. برنامه‌ریزی که در این استان در حال انجام شدن است، امروز حاصل و ثمره آن را شاهد هستیم. قطعا فعالیت‌هایی که در این استان شروع شده باعث شده که این استان خود را پیدا کند.

رییس فدراسیون فوتبال بیان کرد: پس از جنگ تحمیلی و عزیمت عده‌ای از این استان، مجددا استان خوزستان در حال احیا شدن است و به جایگاه قبلی خود بر می‌گردد.

وی بیان کرد: با غیرت، توانمندی و با تجربه بالای مردم خوزستان می‌توانند در ورزش کشور و فوتبال آن موفق باشند. چنانچه امروز شاهد هستیم با توجه به فعالیت‌هایی که در این استان انجام می‌شود و امکاناتی که دارد به نظر من در سطح کشور به آن کمتر رسیدگی شده است، ولی با همت مردم و مدیریت خوبی که در آن اعمال شده شاهد شکوفایی آن است.

کفاشیان با تبریک به خاطر صعود نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر عنوان کرد: این تیم با همت، غیرت و تلاش به لیگ برتر رسید که ما این بخش را به فال نیک می‌گیریم. یکی از محورهای توسعه در بخش فوتبال در این استان در حال اتفاق افتادن است.

وی با بیان این که فدراسیون نگاه ویژه‌ای روی خوزستان دارد، گفت: قطعا با این شکلی که در این مجمع دیدیم پس از آن هم باز همه دست به دست هم خواهند داد تا فوتبال پیش برود، تا فوتبال استان مجددا احیا شود.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: امروز هم این استان باعث شده اتفاقات خوبی در فوتبال کشور به وجود بیاید. فعالیت‌های بسیار خوبی در باشگاه فولاد انجام می‌شود که جا دارد از دهکرد ، پیر فوتبال کشور و عضو هیات رییسه سازمان لیگ نیز تشکر کنم. در کل همه برای احیای فوتبال کشور زحمت می‌کشند.

وی بیان کرد: طبق آماری که وجود دارد خوزستان یکی از قوی‌ترین استان‌های کشور است. خوزستان فوتسال بانوان موفقی دارد که حضور بانوان این استان در تیم ملی نیز باعث شد که فوتسال بانوان در آسیا در جایگاه دوم قرار بگیرد و مطمئنا این اتفاق بسیار مبارک بود و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد. تبریک می‌گویم به شما که خوزستان قطبی از فوتبال کشور و آسیا در آینده خواهد بود.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: امیدوارم با تلاش هایی که صورت می‌گیرد شرایطی فراهم شود تا در آینده میزبانی‌های خوبی در اینجا داشته باشیم و با تکمیل پروژه‌هایی که در فولاد در حال انجام شدن است در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم اینجا را به عنوان یکی از استان‌های بزرگ معرفی کنیم.

وی عنوان کرد: ان‌شاءالله این توانمندی‌ها فراهم شود تا در سال آینده میزبان مسابقات زیر 22 سال کشور باشیم. باید در این استان فعالیت‌های بزرگی اتفاق بیفتد.

رییس فدراسیون فوتبال بیان کرد: به هر حال ما نگاه ویژه‌ای برای فوتبال استان و کشور در نظر داریم و اعتقاد داریم که سرمایه‌گذاری های این استان می‌تواند جهشی برای سرمایه‌گذاری در آسیا باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-09 12:02:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر