فهرست
رونی: می‌توانیم بایرن را شکست دهیم
رونی: می‌توانیم بایرن را شکست دهیم

رونی: می‌توانیم بایرن را شکست دهیم

آی اسپورت- وین رونی، مهاجم منچستریونایتد مصر است که آنها می‌توانند با حذف کردن بایرن در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در آلیانز آره‌نا، همه را شگفت زده کنند.

دیوید مویس فصل بسیار بدی را در یونایتد سپری کرده است. او تیم قهرمان را تحویل گرفت و حالا، در رده ی ششم جدول قرار دارند و شانسی برای کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان ندارند.

با این وجود، در حالی که یونایتد با نتیجه ی 1-1 از بازی خانگی پا به آلمان خواهد گذاشت، رونی معتقد است که تیمش می‌تواند باواریایی ها را شکست دهد.

او در مصاحبه با سایت یوفا گفت: "ایمان داریم که می‌توانیم صعود کنیم، بازیکنان خوبی در اختیار داریم. سخت خواهد بود زیرا به عقیده ی من، بایرن و بارسلونا بهترین تیم‌های دنیا هستند.

باید در بهترین فرم خود باشیم. باید متمرکز باشیم و خوب کار کنیم. آماده هستیم. بازی جذابی برای ما و هوادارانمان خواهد بود. بازی بزرگی خواهد بود.

وقتی از رونی درباره ی اینکه آیا آنها می‌توانند به فینال صعود کنند، گفت: "البته که می‌توانیم. باید صعود کنیم. شاهد این موضوع درگذشته توسط تیم‌های دیگر بودیم.

هر سال، هر شخصی یک تیم را شانس اول می‌داند. بایرن، بارسلونا. ولی همیشه آنها قهرمان نمی‌شوند. برای مثال، چلسی سال 2012، شاید سه بار در نزدیکی حذف بودند."

     
آی اسپورت
2014-04-09 12:45:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر