فهرست
کدام جشن قهرمانی،جشن واقعی است؟
کدام جشن قهرمانی،جشن واقعی است؟

کدام جشن قهرمانی،جشن واقعی است؟

آی اسپورت -  در استثنایی ترین حالت ادوار برگزار شده از لیگ برتر 5 تیم شانس این را دارند تا در روز پایانی و با رقم خوردن اتفاقات به سودشان جام قهرمانی را بالای سر ببرند و از همین رو سازمان لیگ مجبور است  4 جام را به شهرهای تهران،اهواز،تبریز و اصفهان ببرد .

اما داستان قهرمانی فقط محدود به جام ها نیست.طبیعتا  برای بالا بردن جام و اهدای جوایز باید  مراسمی باشکوه ترتیب داده شود  و از آنجا که مراسم  فصل گذشته شکیل تر از همیشه برگزار شده انتظار از سازمان لیگ بالاتر هم رفته است.با این وجود نکته ماجرا اینجاست که  سازمان لیگ باید برای  برپایی  چهار جشن تدارکی همسان و هم اندازه ببیند .در واقع تاج و همکارانش برای چهار تیم باید مدال های طلا،دسته های گل ،مراسم آتش بازی و ... را تدارک ببینند و استیج قهرمانی و  مسوولان را به چهار شهر بفرستند که البته در این مورد آخری با توجه به تعدد مسوولان شیفته جام دادن و حضور در عکس های یادگاری جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
این در حالی است که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال  پولی در بساط ندارد و قطعا  تدارک برپایی جشن در 4 شهر مختلف بودجه زیاد و البته برنامه ریزی مطلوبی را می طلبد که ظاهرا  با مشکلات زیادی روبروست.
با این وجود شاید  سازمان لیگ تمرکز خود را  روی یک شهر و یک مراسم بگذارد  مراسم اصلی در همان شهر برگزار شود که البته معلوم نیست مدام یک می تواند باشد.شاید در تهران که همه چیز سریعتر می تواند انجام شود جشن بهتری تدارک دیده شود و احتمالا شانس استقلال برای حضور در جشنی کامل تر و منظم تر بیشتر است  اما باید تا ساعت 9 شب جمعه منتظر ماند و دید سازمان لیگی ها می خواهند چه کار کنند.
     
آی اسپورت
2014-04-09 12:25:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر