فهرست
بررسی ویژه/ حق با کمالوند بود؟
بررسی ویژه/ حق با کمالوند بود؟

بررسی ویژه/ حق با کمالوند بود؟

هیچ تیمی در این فصل دروازه اش را بین دو نفر به اندازه گسترش فولاد، دست به دست نکرد. فراز کمالوند ابتدای فصل با جذب گئورگیف از نفت مسجدسلیمان خیالش را از درون دروازه تا حدود زیادی راحت کرد. قصه دروازه گسترش در این فصل با نوشی شروع شد و با گئورگیف تمام. در این میان هر دروازه بانی که گل بد می خورد روی نیمکت می رفت و فرصت به دیگری می رسد تا او هم اشتباه کند. فقط بازی با پرسپولیس در تبریز این وسط برخلاف قاعده است. درحالیکه همه آن روز منتظر دروازه بان خارجی بودند، نوشی درون دروازه ایستاد و گلهای بدی خورد تا شایعات فراوانی درخصوص همکاری کمالوند با پرسپولیس، تیمی که دوستش دارد راه بیفتد. خیلی ها در فضای مجازی حتی این اتفاق را به سفر حسین هدایتی به تبریز و دیدار و گفتگویش با کمالوند ربط دادند.
 
کمالوند بعد از این بازی اعلام کرد دروازه بان اصلی اش بازی نکرده چون در تمرینات مصدوم شده ولی در مرور خبرگزاری های حتی محلی هم اثری از این اتفاق وجود ندارد.
 
 هفته اول و دوم
نوشی درون دروازه ایستاد. او برابر تراکتورسازی، گلهای بدی خورد و در کمتر از 5 دقیقه دو بار دروازه اش روی ارسال های کرنر ایان رمزی توسط خلیل زاده باز شد.
 
هفته سوم تا هفدهم
گئورگیف دروازه بان بود تا گسترش دوباره به تراکتورسازی رسید. خروج اشتباه او در دقایق پایانی باعث شد گسترش برتری یک بر صفر را از دست بدهد.
 
هفته هجدهم تا بیست و سوم
دوباره نوشی به دروازه رسید. او مرد اول بود تا بازی با نفت که یک تنه امتیاز گسترش را بر باد داد. پاس رو به عقب آرام اسدی با اشتباه نوشی تبدیل به گل 3 امتیازی بازی شد. این صحنه دقیقا تکرار حرکتی بود که فصل قبل زوج بنگر و سوشا برابر فولاد در تهران نمایش دادند.
 
هفته بیست و چهارم تا بیست و هشتم
دوباره گئورگیف کلیددار دروازه شد و خوب کار کرد. او در هفته پایانی دو گل از سپاهان خورد که روی گل دوم به هیچ عنوان مقصر نبود. روی گل اول هم اشتباه اصلی را مدافعان انجام دادند. در کل این بازی، دلیل خوبی برای نیمکت نشین کردن او نبود.
 
هفته بیست و نهم
نوشی برابر پرسپولیس درون دروازه ایستاد و گلهای بدی خورد تا دیداری که برانکو می گفت سخت ترین بازی آنهاست تبدیل به آسان ترین شود.
 
هفته سی ام
دوباره گئورگیف درون دروازه و پایان فصل! در کمتر از 5 روز مصدومیتی که باعث شد او نتواند برابر پرسپولیس بازی کند، بهبود پیدا کرد.
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-18 18:57:01
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۹
مافیا تبریزو برداشته! فراز با پرسپولیس بست تا این تیم قهرمان بشه که قربون خدا برم حق به حقدار رسید. امیر پارا هم به سیاه جامگان راه داد که متاسفانه تو لیگ موندن و ملوان ریشه دار سقوط کرد. حالا سقوط ملوان هیچی دست خود تراختورو از سهمیه و شانس قهرمانی کم کرد با اون باخت
برزو
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۵:۴۸
لنگیها با کثافت کاری هم نتونستن قهرمان بشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر