فهرست
مارتینو : می خواهیم زننده اولین گل بازی باشیم !
مارتینو : می خواهیم زننده اولین گل بازی باشیم !

مارتینو : می خواهیم زننده اولین گل بازی باشیم !

آی اسپورت - بارسلونا امشب در حالی به مصاف اتلتیکو می رود که برای صعود نیاز به یک تساوی پرگل و یا برتری بر میزبان قدرتمندش دارد. این دو تیم در 4 دیدار قبلی خود در این فصل چهار بار به تساوی دست یافته اند و همین کار شاگردان مارتینو را مشکل کرده است .تاتا مارتینو پیش از دیدار امشب تیمش در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت:

« باید بهتر از اتلتیکو بازی کنیم تا برنده شویم. فکر می‌کنم هر دو تیم یکدیگر را بسیار خوب می‌شناسند. این دو تیم با شیوه مشخصی از بازی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. چیزی که هنوز برای بارسلونا اتفاق نیفتاده این است که اولین گل را بزند و می‌خواهیم در این مسابقه این کار را انجام دهیم »

وی ادامه داد:

«  دیگو کاستا بازیکنی است که مربی تا جایی که بتواند به او بازی می‌دهد. خیلی زود است که پیش‌بینی کنم او بازی می‌کند یا خیر. خودمان را برای بازی با اتلتیکو مادرید با حضور تمام بازیکنانش آماده می‌کنیم »

سرمربی بارسلونا خاطرنشان کرد:

« مسی باعث شده که به گل‌های او در هر مسابقه عادت کنیم بنابراین وقتی این اتفاق نمی‌افتد، بسیار واضح است. اگر مسی بتواند تأثیر گذار باشد، برای ما خوب است، چه گل بزند و چه نزند. مسی در چهار ماه اخیر بسیار خوب بازی کرده و اگر بتوانیم بهترین نمایش او را در این مسابقه ببینیم، شانس ما برای صعود افزایش پیدا می‌کند »

وی در پایان افزورد :

« امیدوارم که بتوانیم در 90 دقیقه کار را تمام کنیم و نیازی نباشد بازی به وقت اضافه کشیده شود. پاداش این مسابقه صعود به نیمه‌نهایی است و این به تیمی تعلق می‌گیرد که سخت تلاش کند و بهترین نمایشش را داشته باشد »

     
آی اسپورت
2014-04-09 12:39:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر