فهرست
سردار آزمون: دوست دارم ونگر بغلم کند / کی روش حق هیچ بازیکنی را نمی خورد
سردار آزمون: دوست دارم ونگر بغلم کند / کی روش حق هیچ بازیکنی را نمی خورد

سردار آزمون: دوست دارم ونگر بغلم کند / کی روش حق هیچ بازیکنی را نمی خورد

آی اسپورت - «سردار آزمون در آرسنال» این رویایی است که ظاهرا در حال تحقق است. تصور اینکه یک فوتبالیست ایرانی با تشخیص آرسن ونگر به عنوان یکی از بازیکنان آرسنال در ورزشگاه امارات لندن به میدان برود تا همین چند هفته گذشته به معنای واقعی رویایی بود محال اما حالا انگار قرار است اتفاق مهم بیفتد و آزمون به باشگاه بزرگ آرسنال برود تا از این به بعد در لیگ برتر جزیره بازی کند.

سردار آزمون که این روزها بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه خبرنگاران قرار می گیرد در گفت و گویی با روزنامه ایران ورزشی درباره احتمال آرسنالی شدن و ... صحبت کرده است.

او درباره شروع مذاکرات با باشگاه آرسنال می گوید: در اردوی اسپانیا بودیم که استعدادیاب های آرسنال سراغ من آمدند. فکر می کنم ماربلا کاپ بود، با استوا بخارست رومانی بازی داشتیم. در آن تورنمنت خیلی موثر بازی کردم. آماده بودم و در هر بازی پاس گل می دادم. استعدادیاب های آرسنال سراغ من آمدند. مترجم من هم بود. سلام چطوری گفتند و آمار تعداد بازی هایم را دادند.برخورد آنها خیلی سرد بود و فکر نمی کردم دوباره سراغم بیایند اما حالا پیشنهادشان به باشگاه روبین کازان رسیده است.

پرسش موجود این است که آیا روبین کازان با جدایی ازمون موافقت می کند؟ آزمون در این باره می گوید:

این را نمی دانم، شاید بستگی به پیشنهادها داشته باشد. من نیم فصل دیگر با روبین کازان قرارداد دارم و اگر خواستم باشگاه را ترک کنم امیدوارم با خاطره ای خوش از روسیه بروم چون مسوولان روبین و هواداران تیم خیلی به من محبت کردند و من هم سعی کردم با انجام بازی های خوب، جواب محبت های آنها را بدهم.

پیشنهاد آرسنال در شرایطی است که برخی با تردید به پیوستن این بازیکن به قرمزهای لندن نگاه می کنند  و معتقدند که برای جوان ۱۹ ساله که خییل با فضای حرفه ای آشنایی ندارد حضور در آرسنال ریسکی بسیار بزرگ است. آزمون درباره این ذهنیت اظهارنظر خاصی نمی کند و فقط به این جملات بسنده می کند که

«هنوز که حضورم در انگلیس قطعی نشده. پیشنهاد آرسنال جدی است اما اینکه قرارداد ببندم یا نه هنوز مشخص نیست با این حال دوست دارم
دوست دارم وقتی ونگر را دیدم او با من گرم برخورد کند. بغلم کند و رابطه گرمی با من داشته باشد. امیدوارم همین اتفاق هم رخ دهد. »


پیشنهادات تیم های مطرح در حالی است که‌ آزمون توجه چندانی از سوی کارلوس کی روش متوجه خود نمی بیند و به همین دلیل در اهالی فوتبال این پرسش در اذهان اهالی فوتبال به وجود آمده است که چرایی بی توجهی سرمربی تیم ملی نسبت به موقعیتی که سردار دارد چیست؟

البته آزمون با خونسردی و بدون اینکه اعتراضی داشته باشد می گوید:

چرا باید از دعوت نشدن به تیم ملی ناراحت باشم؟ اصلا مگر من چه کسی هستم که از کی روش ناراحت باشم؟ او سرمربی رئال مادرید بوده و در منچستر با فرگوسن کار کرده. من نمی توانم از او بد بگویم، چون او خیلی بزرگ است و مطمئن باشید نه من بلکه حق هیچ بازیکنی را نمی خورد. از نوجوانی یاد ندارم که از مربی ام بد گفته باشم یا پشت سرش حرف بزنم. الان هم منتظر اعتماد کی روش هستم تا خودی نشان بدهم. در این شک ندارم که اگر آماده باشم او مرا به جام جهانی خواهد برد.

     
آی اسپورت
2014-04-09 13:02:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر