فهرست

شراط سایپا برای پرسپولیسی شدن ترابی: معاوضه با عالیشاه و طارمی

آی اسپورت - مدیران باشگاه سایپا تا امروز بارها و بارها گفته اند که حاضر به فروش مهدی طارمی نیستند اما انگار پرسپولیسی ها بی خیال بازیکن ملی پوش سایپا نمی شوند.
به همین دلیل مدیر باشگاه سایپا شرطی برای قرمز پوش شدن پدیده تیمش گذاشته که باعث می شود پرسپولیس قید این بازیکن را بزند. آنطور که روزنامه گل نوشته، شرط سایپا برای موافقت با پرسپولیسی شدن ترابی معاوضه او با مهدی طارمی و امید عالیشاه است. درخواستی که تابلوست از طرف قرمزها مورد موافقت قرار نمی گیرد و به همین راحتی پروژه پرسپولیسی شدن ترابی منتفی می شود.


کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-19 08:18:19
نظر دهید
۵ نظر
جیم
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۴۲
از ان دست پیشنهاد های ابلهانه که فقط از مدیران یک هفته منصوب شده ی باشگاه های صنعتی بر میاد. مدیری که نمتونه سطح باشگاهش رو درک کنه و فکر میکنه با ارائه پیشنهاد های گزاف احمقانه قیمت رو بالا میبره.
نمیدونه بازیکنی در سطح ترابی،خودش رو از سطح باشگاه سایپا بالاتر میدونه، و این بازیکن دیگه برا اونا بازیکن بشو نیست. در حالیکه فرصت داره سود مناسبی از فروش ببره نمفروشه، تو نیم فصل یه بازیکن تحلیل رفته ی پرحاشیه رو مفت واگذار خواهد کرد.

اتفاقی که دو سال پیش برای ذوب و مسلمان افتاد. مدیران اصفهانی که دندونگردی را با زرنگی و مدیریت اصولی اشتباه گرفته و با همه ی ادعا میتونست حداقل پونصد میلیون سود خالص ببره سر فروش مسلمان، و جاش دو تا جوان به تیمش اضافه کنه، بجاش یه میلیارد پول خالص داد به بازیکنی که اخر فصل حتی جزو ١٨ نفر هم نبود و اخر فصل مفت ردش کرد رفت.

عینا این اتفاق برا ترابی هم تکرار خواهد شد
-
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۵۷
چه خوش اشتها:)
-
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۵۲
طارمی که با پرسپولیس قرادادش تموم شده
-
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
چرا چرت می نویسین طارمی که با پرسپولیس قرارداد نداره
امیررضا
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۰۹
چه کم توقع
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر