فهرست
شگفتی روز: رونالدینیو در راه انتقال به پرسپولیس/ برانکو موافقت می‌کند؟
شگفتی روز: رونالدینیو در راه انتقال به پرسپولیس/ برانکو موافقت می‌کند؟

شگفتی روز: رونالدینیو در راه انتقال به پرسپولیس/ برانکو موافقت می‌کند؟

آی اسپورت - یکی از کارگزاران ایرانی به دنبال انتقال رونالدینیو، ستاره پیشین بارسلونا، آث‌میلان و تیم ملی برزیل به پرسپولیس است. این شخص که نمی‌خواهد نامش فاش شود هفته پیش با یکی از مدیران اقتصادی باشگاه پرسپولیس تماس گرفت و اعلام کرد که می‌تواند در ازای مبلغ 3 میلیون دلار که حدود 11 میلیارد تومان می‌شود رونالدینیو را به پرسپولیس بیاورد.
مدیران باشگاه پرسپولیس هم موضوع را به اطلاع برانکو می‌رساند که سرمربی پرسپولیس اعلام می‌کند این بازیکن از نظر بدنی خیلی چاق است و پول زیادی هم می‌خواهد در نتیجه نیازی به حضور او در پرسپولیس نیست. با وجود این کارگزار ایرانی که طی روزهای گذشته چند بار با برادر رونالدینیو که سمت مدیر برنامه‌ای وی را هم برعهده دارد صحبت کرده و از سویی به دنبال جلب نظر هدایتی است تا از طریق او این بازیکن را به باشگاه پرسپولیس وصل کند. حال باید دید که تلاش این کارگزار به کجا خواهد انجامید و آیا این شخص می‌تواند از طریق هدایتی مقدمات حضور این بازیکن را در فوتبال ایران فراهم کند یا خیر. این شخص در مذاکرات خود به پرسپولیسی‌ها گفته است که اگر ستاره سابق باشگاه بارسلونا را به خدمت بگیرند از کنار تبلیغاتش پول خوبی هم به جیب می‌زنند و چه بسا مبلغی که هزینه کرده‌اند را طی مدت کوتاهی به حساب باشگاه برگردانند.

منبع: ایران ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-19 15:29:59
نظر دهید

۴ نظر
پوریا
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۰۳
حداقل منفعتی که حضور رونالدینیو داره اونه که باعث پیشرفت بازیکن های جوون میشه و اون ها می تونن ازش چیز های زیادی یاد بگیرن.
اسمان
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
عجب سورپرایزی بشه برای لیگ.
امید
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۰۸
قیمتش توی ترانسفرمارکت که معمولاً قیمتها را بالاتر از حد معمول اعلام میکنه یک میلیون دلاره یعنی میشه با 800 هزار دلار هم راضیش کرد. حالا اینکه این کارگزار فکر کرده اینجا سر گردنه هست نمیدونم. پرسپولیس و برانکو نباید گول این تبلیغات و حاشیه ها را بخورند.
-
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۰۹
سه میلیون دلاری؟ چه خبره بابا اصلا ارزش نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر