فهرست
انتقاد کلوپ از داور؛ دو پنالتی برای تیم من نگرفت
انتقاد کلوپ از داور؛ دو پنالتی برای تیم من نگرفت

انتقاد کلوپ از داور؛ دو پنالتی برای تیم من نگرفت

آی اسپورت - هواداران لیورپول امید زیادی داشتند که تیم‌شان با شکست سویا از یک طرف جام قهرمانی را در رقابت های لیگا بالای سر برد و از طرف دیگر هم سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد اما در نهایت این سویا بود که توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا یورگن کلوپ ثابت کند که مرد دیدارهای فینال نیست.
یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بعد از شکست برابر سویا گفت: بازی را بسیار خوبی شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. یک گل دیگر ما هم مردود اعلام شد و می‌توانستیم به راحتی فاصله را افزایش دهیم. در نیمه نخست بازی طوفانی به نمایش گذاشتیم اما در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد.
او ادامه داد: گل زود هنگامی که در نیمه دوم دریافت کردیم روند بازی را به کلی تغییر داد. بعد از دریافت این گل بازیکنان دیگر تمرکز لازم را نداشتند و به همین خاطر نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم. در خط دفاعی عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم و کاملا روشن بود که بازیکنان عصبی هستند. امیدوارم بودم که لیورپول جام قهرمانی را بالای سر برد اما الان اطمینان پیدا کرده‌ام که این شکست ما را قوی‌تر خواهد کرد. باید اعتراف کنم که امشب احساس ناامیدی و ناراحتی می کنم و دوست داشتم که قهرمان جام شویم.
سرمربی آلمانی لیورپول در ادامه سخنان خود به انتقاد از عملکرد داوری پرداخت و گفت: داور بازی سهم بسزایی در رقم خوردن این نتیجه داشت. او دو پنالتی آشکار را به سود لیورپول نگرفت. اگر یکی از پنالتی‌ها گرفته می‌شد می توانستیم با حاشیه امنیت بیشتری نیمه دوم را شروع کنیم. هیچگاه در دیدارهای نهایی تصمیمات داوری به سود تیم من نبوده است. از این می‌ترسم که دوباره چنین اتفاقاتی برای تیم من رخ دهد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-19 09:48:06
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر