فهرست
اطلاعیه فدراسیون: لباس‌های جدید تیم ملی آنالیز می‌شوند
اطلاعیه فدراسیون: لباس‌های جدید تیم ملی آنالیز می‌شوند

اطلاعیه فدراسیون: لباس‌های جدید تیم ملی آنالیز می‌شوند

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال در خصوص البسه تیم‌های ملی اطلاعیه‌ای صادر کرد.  به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، متن اطلاعیه به این شرح است:
«با توجه به اینکه قرارداد تأمین البسه تیم‌های ملی با شرکت جیووا پیش از آغاز اردوی تیم ملی منعقد شده است، با هماهنگی به عمل آمده مقرر شد در اردوی پیش روی تیم ملی آنالیز عملی و میدانی کیفیت البسه ارائه شده از سوی شرکت جیووا، توسط تیم ملی فوتبال در تمرینات و دیدار تدارکاتی پیش رو تهیه و برای ارزیابی به فدراسیون فوتبال ارائه شود.
لذا با توجه به اطلاعیه پیشین فدراسیون مبنی بر استفاده از نقطه نظرات نخبگان طراحی کشور در زمینه طرح لباس، در اردوی پیش روی تیم ملی آنالیز عملی کیفیت آنها نیز توسط تیم ملی تهیه می‌شود و برای هماهنگی‌های بیشتر به شرکت جیووا ارائه خواهد شد.
لازم به توضیح است، آنالیز استاندارد جنس لباسها پیش از این دریافت شده و برای بررسی بیشتر در زمینه کیفیت این اجناس در تمرینات و مسابقات تیم ملی، آنالیز کیفیت از تیم ملی اخذ خواهد شد تا تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در مسابقات رسمی مقدماتی جام جهانی که شهریور ماه آغاز خواهد شد، بدون مشکل به لحاظ البسه در مسابقات حاضر شود.»
به نظر می‌رسد انتقادات زیادی که از طرح لباس‌های تیم ملی شده است مسئولان را ناچار کرده است که برای کم کردن انتقادات حساسیت بیشتری روی این ماجرا به خرج بدهند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-19 11:55:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر