فهرست
فریم ویژه؛ فولاد سه بر صفر بازنده می‌شود؟
فریم ویژه؛ فولاد سه بر صفر بازنده می‌شود؟

فریم ویژه؛ فولاد سه بر صفر بازنده می‌شود؟

آی اسپورت - دیدار ذوب‌آهن و فولاد هر چند که حساسیتی در جریان مسابقه نداشت، ولی با اعلام سوت پایان مسابقه، تیتر یک رسانه‌ها شد. بلافاصله بعد از بازی ذوبی‌ها نامه‌ زدند و به بازی کردن عبدالله کرمی معترض شدند. سعید آذری مدیرعامل باشگاه معتقد بود که کرمی در این فصل چهار کارت زرد گرفته و باید از بازی با این تیم محروم می‌شد. هم فتاحی و هم مدیران باشگاه فولاد نسبت به سه تا از کارت‌های کرمی شبهه‌ای ندارند و دعوا بر سر کارتِ چهارم است. یعنی کارتی که به اعتقاد ذوبی‌ها در بازی با استقلال‌خوزستان به کرمی داده شد، ولی در سازمان لیگ به نام حسن جعفری ثبت شده است. به همین بهانه، آن صحنه جنجالی را مرور می‌کنیم.

1
1

حسن بیت‌سعید در وسط زمین صاحب توپ شده بود که ایمان مبعلی توپ را با دست زد و از او قاپید. جاگیری بد داور باعث شد که او این خطا را از دست بدهد و در ادامه خشتان با دروازه فولاد تک به تک شد. توپ که به اوت رفت، مدافع فولاد نسبت به این تصمیم داور اعتراض کرد. در تصویر زیر مشخص است که عبدالله کرمی تندترین اعتراض‌ها را نسبت به داور دارد و بازیکن دیگری در نزدیک او مشاهده نمی‌شود.

2
2

کارگردان تلویزیونی در این لحظه، صحنه آهسته این موقعیت را نشان می‌دهد و دقیق مشخص نیست که داور کارت را به چه کسی نشان داده است. سپس تصویر روی داور زوم می‌شود که در حال یادداشت نام بازیکنی است که این کارت را دریافت کرده. و باز هم در تصویر بازیکن دیگری جز عبدالله کرمی در کنار او حضور ندارد و اعتراض نمی‌کند. با قطعیت نمی‌شود گفت که کارت را عبدالله کرمی گرفته، ولی در ویدیوی مسابقه هیچ بازیکن دیگری در مظان اتهام قرار ندارد. این دیدار با تساوی به پایان رسید و در صورت اثبات دریافت کارت توسط عبدالله کرمی، می‌تواند تاثیر بسزایی در جدول لیگ داشته باشد.

نود

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-11-30 19:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
amir
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۹
وزیر پرسپولیسییییییییی. خخخخخخخخخخخ
۱
رضا
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۰
دنبال چی میگردید؟خود سازمان لیگ گفته ۳ اخطار داره حالا شما چی میگید؟ مگه به تصاویر تلوزیونیه بعد هر بازی داور به صورت کتبی تمام اتفاقات بازیرو از جمله تعداد کارت زرد و قرمزو ارائه میده . حتی اگر چهار اختاره باشه این اشتباه از طرف سازمان لیگه نه فولاد .در ضمن این بازی کاملا برد حق فولاد بود که با اشتباه بزرگ عبدالله کرمی بازورو مساوی کردیم .ذوب اهن برای بقا دست به هر کار ناشایستی میزنه .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر