فهرست
تغییر بزرگ در خط هافبک استقلال: آندو به جای امید
تغییر بزرگ در خط هافبک استقلال: آندو به جای امید

تغییر بزرگ در خط هافبک استقلال: آندو به جای امید

آی اسپورت - ششمی فصل پیش و سومی این فصل با استقلال، تصمیم امید ابراهیمی برای جدایی از این تیم را جدی‌تر کرده است. ابراهیمی تابستان سال قبل تا یک قدمی بازگشت به سپاهان جلو رفت اما پیشنهاد مالی پایین آن‌ها، باعث شد در اسقلال باقی بماند. او حالا تصمیم گرفته در کشوری فوتبالش را ادامه دهد که فشار کمتر، قرارداد بیشتر و پرداخت‌های به موقعی داشته باشد.

پیشنهادهای قطری ابراهیمی از اواسط فصل جدی شد و استقلالی‌ها کمپینی برای نگه داشتن او ایجاد کردند. کمپینی که فعلا، موفق نبوده است. ابراهیمی دو سال تا رسیدن به سن 30 سالگی فاصله دارد و می‌خواهد در این فرصت، درآمد خوبی از قراردادهای بزرگ با کشورهای حوزه خلیج فارس داشته باشد.

اولین گزینه استقلالی‌ها برای جانشینی امید، آندرانیک تیموریان است. تیموریان و ابراهیمی لیگ چهاردهم، یک نیم فصل کنار هم بازی کردند و شاید فصل بعد جای‌شان را با هم عوض کنند. کاپیتان تیم ملی در سایپا روزهای خوبی نداشت و علاقه‌ای به تمدید قراردادش ندارد. بر خلاف گذشته، پیشنهادهای قطری او هم زیاد نیستند و مسئولان استقلال می‌خواهند قبل از بالا رفتن قیمت‌ها در فصل نقل و انتقالات توافق نهایی را با آندو انجام دهند.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-20 13:08:11
نظر دهید
۲ نظر
اس اسی
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۶
آقای پول پرست وارد میشود.
-
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۰
آخخخ جون مدرسه پیرمردها دوباره میخواد تشکیل بشه: آندو سید جلال خلعتبری ....!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر