فهرست
کمپین پرسپولیسی‌ها در شبکه‌های اجتماعی: سیدجلال را بخرید!
کمپین پرسپولیسی‌ها در شبکه‌های اجتماعی: سیدجلال را بخرید!

کمپین پرسپولیسی‌ها در شبکه‌های اجتماعی: سیدجلال را بخرید!

آی اسپورت - نه بزرگ برانکو به پاشنکو و سیدجلال، نقطه عطف این فصل پرسپولیس بود. پرسپولیس ضربه‌های بزرگی از پست دروازه‌بانی و دفاع خورد و در نهایت بخاطر گل‌های خورده پرتعداد قهرمانی را از دست داد. این فصل سرخ‌های پایتخت برای جبران اشتباه فصل پیش، خیلی زود بیرانوند را خریدند اما جواب برانکو به پیشنهاد خرید سیدجلال، هنوز همان نه سابق است.

سیدجلال فصل پیش در نفت تهران هم بالاترین نمرات را بین همه مدافعان لیگ گرفت و طرفداران پرسپولیس، کمپینی برای راضی کردن مدیران و کادرفنی باشگاه به خرید او راه انداخته‌اند. از نظر آن‌ها، پرسپولیس با داشتن مهاجمان و هافبک‌های خوب اگر سیدجلال و بیرانوند را در کنار هم داشته باشد کار سختی برای قهرمانی ندارد.

علیرضا نورمحمدی و مایکل اومانیا، دو مدافع فصل پیش پرسپولیس در فصل آینده این تیم را ترک می‌کنند و بجز کنعانی، سرخپوشان نیاز به خرید یک مدافع جدید خواهند داشت. مدافعی که طرفداران پرسپولیس، امیدوارند جلال حسینی باشد. قرارداد حسینی با نفت تهران تمام شده و در صورت عدم تمایل او و پرسپولیس برای همکاری در فصل آینده، ممکن است حسینی فصل بعد در یکی از رقبای اصلی سرخپوشان بازی کند.
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-20 14:06:23
نظر دهید

۵ نظر
امید
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
من به نظر برانکو احترام می گذارم ولی وقتی یکی مثل نورمحمدی توی تیمه که هروقت اومده توی زمین باعث گل خوردن پرسپولیس شده چرا نباید سیدجلال جذب بشه!؟ جالبه نورمحمدی این فصل هم جز کسایی هست که توی نوبت برای تمدید قرارداده. این موضوع با هیچ منطقی سازگار نیست. پرسپولیس بزرگتر از امثال برانکو و سیدجلال هست و باید منافع باشگاه را دید و سیدجلال را حتماً جذب کرد
-
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
سید جلالو اگه بخریم باید مثله نفت امسال دفاعی بازی کنیم
-
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۹
سید جلال بازیکن خوبی است ولی هم سنش رفته بالا هم نشان داده کوچکترین عرقی به پیراهن پرسپولیس ندارد
-
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
فقط شجاع خلیل زاده...
-
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۴۹
شجاع کنعانی ماریچ بنگر کافیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر