فهرست
لیست خرید استقلال کامل می‌شود: مدافعان ویسی در تهران؟
لیست خرید استقلال کامل می‌شود: مدافعان ویسی در تهران؟

لیست خرید استقلال کامل می‌شود: مدافعان ویسی در تهران؟

آی اسپورت - اوضاع خط دفاع استقلال در لیگ پانزدهم، افتضاح بود. آن‌ها در یک بازی 4 گل از پرسپولیس خوردند، بازی برده و قهرمانی را با اشتباهات فاحش به تراکتورسازی واگذار کردند و یکی از ضعیف‌ترین خطوط دفاعی نیمه بالای جدول را داشتند. اگر درخشش مهدی رحمتی نبود، معلوم نیست استقلال فصل را در چه شرایطی به پایان می‌رساند. اول فصل، قرار بود مگویان روی نیمکت بنشیند و حنیف و حاج محمدی دو مدافع میانی استقلال باشند، اما عملکرد ضعیف این دو نفر مگویان را تبدیل به مهمترین مدافع میانی استقلال کرد.

فصل بعد، حنیف احتمالا از استقلال جدا خواهد شد و حاج‌محمدی هم معلوم نیست جایی در این تیم داشته باشد. آبی‌ها در خط حمله سراغ خلعتبری رفته‌اند، در خط هافبک با بختیار رحمانی و آندو مذاکره می‌کنند و در پست دفاع راست با وریا غفوری توافق کرده‌اند اما در خرید مدافع میانی ناکام بوده‌اند. مدافعان میانی استقلال خوزستان، گزینه اصلی مدیران استقلال برای حل مشکل خط دفاعی است. مدافعانی که فصل پیش در کنار خسوس، رکورد بهترین خط دفاع در ادوار لیگ برتر را شکستند و قهرمان شدند.

در لیست بهترین‌های این فصل لیگ برتر، سیدجلال حسینی بالاترین نمره را بین مدافعان لیگ گرفته و کولیبالی و طیبی بعد از او در رده‌های بعدی قرار دارند. با توجه به جدایی عبدالله ویسی از استقلال خوزستان و پایان قرارداد این دو بازیکن، بعید نیست این دو نفر فصل بعد به جای اهواز، در تهران با پیراهن آبی بازی کنند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-05-20 15:54:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر