فهرست
چرا استقلال فقط یک نماینده در تیم ملی دارد؟
چرا استقلال فقط یک نماینده در تیم ملی دارد؟

چرا استقلال فقط یک نماینده در تیم ملی دارد؟

آی اسپورت- بعد از اعلام لیست تیم ملی تعداد نماینده‌های دو تیم استقلال و پرسپولیس باعث کری‌خوانی قرمزها شد. آنها حضور تنها یک نماینده آبی در تیم ملی را سوژه خود قرار داده بودند. اما این طور که شنیده می‌شود حضور تنها یک نماینده از استقلال دلیل خاصی دارد. تیم ملی ایران در تاریخ 13 خرداد در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی مقدونیه خواهد رفت.به همین منظور ملی‌پوشان ایران ساعت 15:35 دهم خرداد ایران را به مقصد اسکوپیه پایتخت مقدونیه ترک خواهند کرد.
این در حالی است که بازیکنان این دو تیم باید در تاریخ 9 خرداد در خرمهشر در فینال جام حذفی به میدان بروند و زمان بازگشت این تعداد به تهران برای همراهی تیم ملی در سفر به مقدونیه، کار آنها را دشوار کرده. به همین دلیل کی‌روش تعداد دعوت‌شده‌ها از این دو تیم را محدود کرد تا در صورت نرسیدن بازیکنان به بازی مقدونیه به مشکل برنخورد. او از ذوب‌آهن هم فقط مظاهری را دعوت کرده که احتمال زیاد اصلا بازی نخواهد کرد و احسان پهلوان.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-20 16:51:36
نظر دهید
۴ نظر
-
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
چون تیم خوبی نیست
حرف حساب
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
همین یک هم از سر این تیم بی لیاقت زیاده! ابراهیمی هم اومده فقط پنالتی بزنه چیز دیگه ای بلد نیست!!
باب اسفنجی
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۲
خوب چرا خسرو و شهباززاده رو دعوت نکرد
پاتریک
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۰۰
یعنی بابی جون میگی باید این دوتارو دعوت می کرد؟ وقتی عالیشاه که بهترین پاسور لیگه و مسلمان بهترین هافبک دعوت نمیکنه این دوتایی که تو گفتی اصلا تو لیست پنجاه تا هم نیستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر