فهرست
انتقاد مظلومی از همه/ خجالت بکشید
انتقاد مظلومی از همه/ خجالت بکشید

انتقاد مظلومی از همه/ خجالت بکشید

پرویز مظلومی بعد از تساوی 4 بر 4 استقلال برابر تیم ملی دانشجویان حسابی از خجالت بازیکنانش درآمد:«از اول فصل چند بار با شما صحبت کردم اما نمی ‌دانم چرا اینگونه دفاع می ‌کنیم. از این نوع بازی کردن خجالت بکشید».
متهم اول؛ بهنام برزای:«چقدر باید موقعیت خراب کنی تا یک توپ‌ را گل کنی؟ فکر می ‌کنی در فینال حذفی اینقدر موقعیت گیرت می ‌آید تا بتوانی گل بزنی؟ این چه توپ ‌هایی بود که از دست دادی. حتما باید یک دفاع از عقب بیاید و گل ما را بزند؟ خجالت بکش».
مدافعان کناری؛ فخرالدینی و مجیدی:«چرا ایستاده‌ اید و فقط دفاع می ‌کنید؟ اگر می ‌خواهید راحت ‌تر به گل برسیم باید به حمله ‌ها اضافه شوید، اینکه ایستاده ‌اید و نگاه می‌ کنید به هیچ دردی نمی ‌خورد».
فرشید اسماعیلی:«تو بازیکن جوانی هستی و باید تحرک داشته باشی. باید به بازیکنان خودی توپ بدهی و از آنها توپ بگیری. همین که وارد ترکیب اصلی شده ‌ای اصلا کافی نیست. باید برای موفقیت بیشتر تلاش کنی».
 
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-20 19:16:44
نظر دهید

۴ نظر
مجید
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۸
ظاهرا تقدیر با مظلومی با عدد 4 گره خورده!!!ا راستی خودش از افتضاحات دایی خجالت نکشید..من هیچگاه ندیده و نشنیده ام مربیان فهیم انتقاد از بازیکن بکنند..اما آنان از امیر قلعه و این تلخک
-
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۸
عجب دستورات تاکتیکی ای، من که واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم! چشم استاد! از این به بعد درست دفاع و درست حمله می کنیم...
عباس
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۵۳
کامنت دوم عااااااااالیه :)))))
جیم
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۶
همین دستورات تاکتیکی رو کاپیتان تیم رحمتی هم تو بازی با پرسپولیس به دفاع ها منتقل میکرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر