فهرست
قلعه‌نویی: باشگاه استقلال به‌خاطر من باید به خودش ببالد
قلعه‌نویی: باشگاه استقلال به‌خاطر من باید به خودش ببالد

قلعه‌نویی: باشگاه استقلال به‌خاطر من باید به خودش ببالد

آی اسپورت- شکست استقلال از تراکتورسازی در هفته ماقبل آخر لیگ پانزدهم، باعث شد تا انتقادهای زیادی از سوی استقلالی‌ها به سوی امیر قلعه‌نویی سرازیر شود. قلعه‌نویی هم در هر مصاحبه‌ای سعی کرد از بازی شرافتمندانه تیم خود دفاع کند. صحبت‌های جدید سرمربی تراکتورسازی در این باره را می‌خوانید: «به نظرم انسان باید پیش خودش و پیش خدا روسفید باشد. من تاکنون 22 جام آورده‌ام، اما از شرافت فوتبال دفاع کردم و توهین هم شنیده‌ام، البته نمی‌خواهم به این موضوع ورود کنم. باشگاه استقلال باید به خودش می‌بالید که فردی از جنس استقلال آمد و با شرافت بازی کرد. امکان داشت اتفاقات طوری رقم می‌خورد که ما بازنده می‌شدیم. از این اتفاقات می‌گذرم، از این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد، کودکی، نوجوانی، جوانی، قدرت، پول، همه چیز را دنیا می‌گیرد و یک چیز را خدا نمی‌گیرد و آن اعمال ماست. پارسال آمدیم صدر جدول، 100 میلیون نداشتند تا در صدر بمانیم، امسال در تراکتور هم این‌طور می‌شود. پرسپولیس به بهترین شکل نقل و انتقالات را با آمدن بیرانوند آغاز کرد. آن‌ها با جذب بیرانوند 10 امتیاز گرفتند. من با همه وجود دوست دارم در تراکتور بمانم، الان باید یارگیری کنیم و آماده شویم برای سال جدید، اما تکلیف باشگاه مشخص نیست که آیا به بخش خصوصی می‌دهند یا نه و ما زمان را از دست می‌دهیم. قلباً دوست دارم در تبریز بمانم، اما ماندن من باید برای اقتدار تراکتور و در شأن مردم آذربایجان باشد.»


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-05-20 22:59:18
نظر دهید

۱۱ نظر
محمد
جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۰۹
قلعه نوعی همیشه میگه من ۲۲ جام اوردم.استقلال ۸ بار لیگ ، ۶ بار حذفی اگه اشتباه نکنم ۲ بار قهرمان تهران و اسیا شده تو کل تاریخش.جمعا میشه ۲۰ جام که همه اش هم قلعه نوعی تو استقلال نبوده.یکی به من بگه چطور؟
رضا تبریزلی
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۹
یاشا امیر پاشا
ارتش سرخ
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۵۲
با اخلاق و شخصیتش کاری نداریم ولی قبول داریم از نظر فنی بهترین مربی ایرانیه و بقیه با اختلاف زیاد پشتشند. ببینید چطور رفتنش به تراکتور این تیم رو از یه زنگ تفریح تبدیل کرد به یه مدعی. دمش گرم
آبیته
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۵۳
هنوزم سرور هر چی لنگیه
آبی دل
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۵۴
بعنوان یه استقلالی از توهینهایی که تماشاگرا بهت کردند عذرخواهی میکنم. یدونه ای
ایرانی
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۱
حیف از قلعه که مربی این تبریزیهای نمک نشناس و بیمعرفت شده
فرناز
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۱
22 ؟ مایع ظرفــشویی جــام را هم واسه حاج خانم به نیت قهرمانی میخریده ...
فلانی
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۵
کاشکی ملت رو خر فرض نمیکردی.. وقتی به الهلال باختی و شانس صعود پاختاکور رو از بین بردی ، شرافتت کجا بود؟ پاختاکور حق داشت ازت یه بازی محکم بخواد یا نه؟؟؟
مسعود
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۶
من پرسپولیسی ام. ولی شرف این کجا و شرف یحیی کجا.
هفته های پایانی همه تیم ها باید با بازیکنای اصلی بازی کنن. نه با تیم دوم. حتی تیمایی که نه شانس قهرمانی دارن نه کاندید سقوطن.
قرمز
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
پرسپولیسیم ولی قبول دارم بهترین مربی ایرانه
آراز
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۶
22 جام در مجموع رو می گه شاید . با سپاهان مثلا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر