فهرست
پیغام ترابی به مدیران سایپا: رضایتنامه بدهید، می‌خواهم بروم
پیغام ترابی به مدیران سایپا: رضایتنامه بدهید، می‌خواهم بروم

پیغام ترابی به مدیران سایپا: رضایتنامه بدهید، می‌خواهم بروم

آی اسپورت - یک سال قبل، ترابی بازیکن ناشناخته‌ای بود که در بازی دوستانه ایران با ازبکستان به میدان رفت و گل زد و در این یک سال، تبدیل به یکی مهمترین بازیکنان فوتبال ایران شده است. ترابی امسال بر خلاف تیم ملی، در سایپا نمایش چندان درخشانی نداشت و بجز دو بازی رو در رو با پرسپولیس و استقلال، نتوانست در حد بازی‌های بازی‌های تیم ملی گل بزند، پاس گل بدهد و بدرخشد. حالا همه باشگاه‌های بزرگ ایرانی خواهان خرید ترابی هستند و مدیران سایپا، اصرار دارند تحت هیچ شرایطی او را نمی‌فروشند.

ترابی تا سه سال دیگر با سایپا قرارداد دارد و می‌خواهد به هر قیمتی از این باشگاه جدا شود. شرایط سایپا، فرصت دیده شدن را از ترابی گرفته و قرارداد 170 میلیون تومانی هم با سطح فعلی او، تفاوت زیادی دارد. ترابی از مدیران سایپا خواسته اجازه جدایی او را صادر کنند تا بتواند به اروپا یا یکی از باشگاه‌های بزرگ ایرانی برود. هدف اول ترابی، حضور در اروپاست اما با توجه به درخشش محدود او صرفا در بازی‌های ملی، پیشنهادات اروپایی‌اش زیاد نیستند. در صورت ناموفق بودن پروژه انتقال به اروپا، ترابی می‌خواهد به پرسپولیس یا استقلال برود تا از طریق این دو تیم به لیگ‌های معتبر اروپایی ترانسفر شود.

پروین و افشارزاده، هر دو مذاکرات اولیه را برای جذب ترابی انجام داده‌اند. رابطه خوب افشارزاده با مدیران سایپا، شانس گرفتن رضایتنامه را برای استقلال بیشتر می‌کند. در سمت مقابل حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس و رابطه خوب او با کی‌روش، برگ برنده پرسپولیسی‌ها برای راضی کردن ترابی است.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-21 13:44:05
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
یعنی واقعا فکر میکنید کیروش دوست داره برانکو نتیجه بگیره؟؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر