فهرست
بیانیه پاس همدان علیه پیشکسوتان: در حق پاس شما لطف کردیم!
بیانیه پاس همدان علیه پیشکسوتان: در حق پاس شما لطف کردیم!

بیانیه پاس همدان علیه پیشکسوتان: در حق پاس شما لطف کردیم!

آی اسپورت- باشگاه پاس همدان از هواداران این تیم به خاطر سقوط به دسته دوم عذرخواهی کرد. در بیانیه‌ای که این تیم صادرکرده البته انتقادی هم به بازیکنان و مربیان سابق این تیم وارد شده. در قسمتی از این بیانیه آمده است:«احساسات شما سرمایه‌های اصلی باشگاه پاس را درک می‌کنیم، انتقادها، گلایه‌ها و حتی کنایه‌های برخی بزرگواران را با جان و دل می‌پذیریم. دست‌مریزاد می‌گوییم به این همه احساس، تعصب و درک عمیقی که از تیم محبوب خود دارید.
... و چند خطی برای دلواپسان بهاری پاس!
امتیاز پاس در خردادماه ۸۶ به همدان انتقال یافت؛ تیمی که مسئولان وقت آن در تهران به این علت که بودجه کلان صرف تیم‌داری می‌شود و بهتر است این بودجه برای تقویت ورزش در بین کارکنان نیروی انتظامی که حافظان اصلی امنیت کشور هستند، هزینه شود، تصمیم به انحلالش گرفتند.
در واقع همدانی‌ها خدمت بزرگی به تداوم حیات دوباره پاس کردند و بجای اینکه پاس بزرگ منحل شود، با اجرایی کردن پروسه انتقالش به همدان، ۹ سال با هزینه‌های میلیاردی این تیم را اداره کردند تا مبادا نام پاس به تاریخ بپیوندد.پاسی که در تهران و در بهترین حالت ۵۰ تا۱۰۰ هوادار داشت، در همدان یک جمعیت بزرگ هوادار و هواخواهش بوده و هستند.
 ضمن احترام به پیشکسوتان پاس، ذکر این جمله ضروریست که اگر پاس را پاس همیشگی نمی‌دانید و مدعی هستید این پاس، پاس همدان است، سخن بیهوده گزاف است و اگر هم پاس را همان پاس همیشگی می‌دانید بنابراین از اینکه طی سال‌های اخیر به تیم دوست داشتنی خود کمک نکردید، خیانتی بزرگ را برجای گذاشته‌اید.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-21 13:56:32
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۰
عجب رویی دارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر