فهرست
یادداشت روز : 7 روز مرگ و زندگی برای بارسلونا !
یادداشت روز : 7 روز مرگ و زندگی برای بارسلونا !

یادداشت روز : 7 روز مرگ و زندگی برای بارسلونا !

آی اسپورت - موفقیت یا شکست در فصل جاری در دستان خود بارسلونا است و از امشب ، هفته مرگ و زندگی برای بارسا آغاز خواهد شد.

«بارسا ابتدا امشب در دیدار برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باید به مصاف اتلتیکو برود. در حالیکه با نتیجه دیدار رفت بارسا همین الان تیم حذف شده محسوب می شود و برای اینکه امیدها برای فتح سه گانه حفظ شود اتلتیکو به عنوان مهمترین مانع باید از سر راه برداشته شود »

« روز شنبه بارسا به زمین " خرانادا " می رود تا بازی هفته 34 خود در لالیگا را برگزار کند. خرانادا تیمی است که برای بقا بازی می کند و درزمین خود برای تمام تیم های لالیگا خطرناک بوده است.بارسا برای امیدوار ماندن به قهرمانی لالیگا باید از سد این حریف دشوار عبور کند »

« سپس روز چهارشنبه باید فینال جام حذفی را مقابل دشمن دیرینه " رئال مادرید " برگزار کند. بدون شک از امشب سرنوشت سازترین هفته بارسلونا در فصل جاری آغاز خواهد شد »

« اگر در بازی امشب نتواند به نیمه نهایی صعود کند اولین جام از کف بارسا می رود. در روز شنبه اگر نتواند از پس خرانادا بر بیایید و اتلتیکو و رئال بر حریفان خود غلبه کنند امیدها برای قهرمانی لالیگا هم به شدت پایین می آید و چنانچه فینال جام حذفی را هم از دست بدهد فاجعه فصل تکمیل خواهد شد »

« امشب بارسا در جدال با تیمی که در 4 بار اخیر نتیجه ای جز تساوی در مقابلش بدست نیاورده است ، می تواند و باید که با سربلندی از زمین بیرون بیاید تا مقدمه خوبی باشد برای به سلامت بیرون امدن از این هفته مرگ و زندگی ! بارسا قدرت این کار را دارد ! »

خوان پوکوئی : موندو دپورتیوو

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-09 18:37:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر