فهرست
جدایی همزمان ویسی و 6 بازیکن اصلی: کابوس فولاد منتظر استقلال خوزستان
جدایی همزمان ویسی و 6 بازیکن اصلی: کابوس فولاد منتظر استقلال خوزستان

جدایی همزمان ویسی و 6 بازیکن اصلی: کابوس فولاد منتظر استقلال خوزستان

آی اسپورت - اول فصل که مدیران استقلال خوزستان با بازیکنان کم نام و نشان قرارداد می‌بستند، فکرش را هم نمی‌کردند خیلی زود بابت قراردادهای کوتاه مدت آن‌ها پشیمان شوند. قرارداد بیشتر بازیکنان قهرمان فعلی لیگ برتر تمام شده و شاید در کوچ جمعی، همه آن‌ها به سپاهان بروند. ویسی با سپاهان به توافق رسیده و نام فرناندو خسوس، محمد طیبی، حسن بیت سعید، رحیم زهیوی، طالب ریکانی و موسی کولیبالی را هم در لیست خریدش گذاشته است. از این 6 نفر، 4 نفر قراردادشان با استقلال خوزستان تمام شده و بیت سعید و زهیوی هم فقط یک سال دیگر با آبی‌های خوزستان قرارداد دارند.

علاوه بر شش بازیکن مورد نظر ویسی، قرارداد خنیفر، سیف اللهی و فریرا هم با استقلال خوزستان به پایان رسیده و آن‌ها با توجه به درخشش در فصل گذشته، منتظر پیشنهادهای بزرگ از دیگر تیم‌های لیگ برتری هستند. در صورت عملی شدن پروژه ویسی، استقلال خوزستان بخش مهمی از تیم قهرمانش را از دست خواهد داد و فصل آینده، معلوم نیست به چه سرنوشتی دچار شود.

یازده سال قبل، فولاد خوزستان هم بعد از قهرمانی مسیری مشابه استقلال خوزستان را رفت. در آن زمان عبدالله ویسی، کمک مربی فولاد قهرمان بود. ستاره‌های اصلی و مربی تیم بعد از قهرمانی جدا شدند و باقی مانده ستاره‌ها هم یک سال بعد از این تیم رفتند تا قهرمان لیگ چهارم، در پایان لیگ ششم به دسته پایین‌تر سقوط کند. مسیری که با توجه به شرایط فعلی استقلال خوزستان بعید نیست برای آن‌ها هم تکرار شود و تیمی که از پلی آف لیگ یک به قهرمانی لیگ برتر رسید، دوباره به انتهای جدول و این بار سقوط قطعی به لیگ یک برگردد.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-21 14:30:41
نظر دهید
۲ نظر
میلاد۴&۶
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۷
چه ویسی بمونه چه نمونه امسال استقلال خوزستان توآسیا باعث آبروریزی میشه و تو لیگ هم اگه سقوط نکنه دهم به بعد میشه
-
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
برسبولیسها معلومه از استقلال خوزستان بدجور میسوزند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر