فهرست
عکس ویژه/ سوتی مجله فتح‌الله‌زاده: اشتباه در حد خیابانی!
عکس ویژه/ سوتی مجله فتح‌الله‌زاده: اشتباه در حد خیابانی!

عکس ویژه/ سوتی مجله فتح‌الله‌زاده: اشتباه در حد خیابانی!

آی اسپورت - انتشار عکسی از علی فتح الله‌زاده در حال تماشای کشتی زنان در آمریکا، حاشیه‌های زیادی برای او ایجاد کرد. کیلومترها اینطرف و در تهران هم مجله فتح‌الله‌زاده، حاشیه‌های او را کامل کرده است. مجله خانوادگی روزهای زندگی که متعلق به علی فتح‌الله‌زاده است و معمولا به مسائل زناشویی و آشپزی می‌پردازد، در شماره اخیرش سراغ سرمربی پرسپولیس رفته تا با او گفت‌وگو کند. روی جلد اما نام سرمربی پرسپولیس، «ایوانکو برانکوویچ» نوشته شده است.

این فصل در یکی از بازی‌های پرسپولیس، سوتی مشابهی از جانب جواد خیابانی واکنش‌های زیادی داشت. البته اشتباه خیابانی، لحظه‌ای بود نه بعد از مصاحبه روی جلد یک دو هفته نامه خانوادگی!
کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-21 15:40:51
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
اسطوره اف سی فندک !
-
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
خدایی این بیماری رو خیابانی راه انداخت از وقتی اشتباه گفته من همش قاطی می کنم
حرف حساب
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۰
حاج فتله دیگه! زیاد ازش انتظار نمیره! نهایت سواد و شعورش همینه! از گرفتن نشانه شوالیه یا ادعای هشت تایی کردن پرسپولیس که مسخره تر و خنده دارتر نیست!! عنوان احمدی نژاد فوتبال ایران بامسما ترین لقب برای این لمپن بی سر و پاست!!!
امید م
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
مشخصه که هر دو مصاحبه ای که روی جلد زده جعلیه
-
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
به خدا اسم خیابانی بد در رفته. این فتل اسطوره خنگی و تبانی و جعل تاریخ و حاشیه است. اینقد خنگه که واسه جعل تاریخم گفت پرسپولیس 8تایی شده. مثل آدمی که اومد اسکناس جعلی چاپ کنه ولی از سر حماقت اسکناس 7000 تومانی چاپ کرد. یادتون نره عدد 4هم جعل تاریخی این بابا بود. خوبیش اینه که آبیهای کیس کش همین یارو رو فقط دارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر