فهرست
بررسی گزینه‌های سرمربیگری فولاد: جنگ غیرفوتبالی!
بررسی گزینه‌های سرمربیگری فولاد: جنگ غیرفوتبالی!

بررسی گزینه‌های سرمربیگری فولاد: جنگ غیرفوتبالی!

آی اسپورت- سرمربی سابق استقلال امروز در باشگاه فولاد خوزستان حاضر شد و برنامه‌های خود را به مدیران این باشگاه ارائه داد. در این جلسه مرفاوی برنامه‌های خود را ارائه داد و مسئولان باشگاه هم شرایط بودجه‌ای فولاد خوزستان را در لیگ برتر شانزدهم اعلام کردند و با توجه به مذاکرات صورت‌گرفته به نظر می‌رسد شانس مرفاوی برای رسیدن به پست سرمربی‌گری فولاد بیش‌تر از سایر گزینه‌ها باشد. همچنین دو گزینه دیگر باشگاه هم نعیم سعداوی و کوروش موسوی هستند.

قهرمان سه فصل قبل لیگ برتر، حالا با چالشی جدید مواجه شده است. این که تیمی گزینه‌های سرمربیگری‌اش مرفاوی، سعداوی و موسوی باشد پیش از شروع فصل هم باید منتظر بحران باشد.

مرفاوی که در دو فصل گذشته باز هم ثابت کرد که شایستگی حضور در لیگ برتر را ندارد. او با پیکان به لیگ یک سقوط کرد و یک فصل هم خانه‌نشین ماند. نعیم سعداوی هم در فصل گذشته نشان داد که کار با لیدرها را به کسب علم مربیگری ترجیح می‌دهد. سعداوی در طول یک فصل به اندازه تمام تاریخ فولاد برای اسکوچیچ حاشیه درست کرد. کوروش موسوی آخرین گزینه فولادی‌هاست. سرمربی که از نظر فنی و اخلاقی گزینه درست‌تری نسبت به سایرین است. ولی موسوی در این فصل نشان داد که توانایی مقابله با سم‌پاشی‌هایی که از سوی مربیان سابق یک باشگاه صورت بگیرد را ندارد. ضمن این که موسوی از مشکل حاد معده رنج می‌برد و بعد از عملش نیاز به استراحت دارد. 
کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-21 16:43:06
نظر دهید

۲ نظر
فرناز
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۸
پرویز را ببرن خوزستان خوبه بارش، آخه آنجا کمتر بارون میاد
والا
میلاد۶&۴
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
از همین الان شرط میبندم فولاد تو فصل جدید برای نیفتادن میجنگه.
حالا ببینید که درست میگفتم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر