فهرست
گزارش روز : واکنش های جهانی به شکست شب گذشته رئال مادرید !
گزارش روز : واکنش های جهانی به شکست شب گذشته رئال مادرید !

گزارش روز : واکنش های جهانی به شکست شب گذشته رئال مادرید !

آی اسپورت - دورتموند در شبی که هیچکس انتظار نداشت اینچنین قدرتمند ظاهر شود ، رئال مادرید را تا آستانه حذف از لیگ قهرمانان پیش برد. واکنش رسانه های جهان به این شکست رئال و پیروزی غرور انگیز دورتموند را اینجا بخوانید :

« یک شب بزرگ و یک پایان غم انگیز ! این تیتر روزنامه " اشپورت بیلد " آلمان بود که همچنین نوشته است دورتموند تنها یک قدم تا خلق یک معجزه فاصله داشت و طرفدارانش را تا مرز رویا برد. ضمن اینکه اشاره ای داشته به مصاحبه هوملس که گفته بود : شبی را پشت سر گذاشتیم که به آسانی فراموش نخواهد شد »

« روزنامه اشپیگل نیز تیتر یک خود را به این بازی اختصاص داده است : دورتموند - رئال مادرید ! این بازی ، خود عشق بود . بیشتر از این غمگین نباشید. بازیکنان ، هواداران و مربیان ، یک فضای بزرگ و فراموش نشدنی را ساخته بودند »

روزنامه های فرانسوی نیز ضمن انتقاد به عملکرد رئال مادرید اشاره کرده اند که غیبت رونالدو کاملا مشهود بوده است.  

« " اکیپ " تیتر زده است : بدون رونالدو بیش از این نمی توانند ادامه دهند ! و اشاره می کند به اینکه کاسیاس به تنهایی جور باقی بازیکنان را کشید. روزنامه دیگر فرانسه یعنی " لوموند " نیز اشاره دارد به اینکه رئال مادرید در غیاب رونالدو فوتبالی متفاوت با آنچه در دیدار رفت نشان داده بود ارائه کرد. و در نهایت روزنامه " Le Dauphiné Libéré " نوشته است که یاران بنزما در روز غیبت رونالدو یک شکست خورده به تمام معنا بودند »

روزنامه های کشور پرتغال هم به تاثیر غیبت رونالدو در بازی دیشب اشاره کرده اند :

« روزنامه " رکورد "  تیتر اولش را به این بازی اختصاص داده است : رونالدو ، روی نیمکت زجر کشید . روزنامه : " اخوگو " تیز تیتر زده است : هیچ کس آن پنالتی را خراب نمی کرد و اشاره می کند : هیچ تیمی به اندازه رئال در تاریخ لیگ قهرمانان پنالتی خراب نکرده است. رئال با پنالتی خراب شده دی ماریا در شب گذشته مجموع پنالتی های از دست رفته اش در لیگ قهرمانان را به عدد 10 رساند »

     
آی اسپورت
2014-04-09 15:44:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر