فهرست
اتفاق ویژه/ سقوط مردان پرادعا
اتفاق ویژه/ سقوط مردان پرادعا

اتفاق ویژه/ سقوط مردان پرادعا

تفکیک جدول به دو قسمت نیم فصل اول و دوم نشان می دهد علی دایی و مجید جلالی با اقتدار در صدر قسمت سقوط جای گرفته اند. هیچ تیمی به اندازه صبا و سایپا در جدول نیم فصل دوم نسبت به جدول نیم فصل اول افت جایگاه نداشته است؛ به ترتیب 6 و 7 پله سقوط و منفی ترین درجه پیشرفت.
 
* صبا/ 6 پله سقوط
 علی دایی مربی است با ادعاهای عجیب و غریب ولی آمار می گوید او تیم پنجم نیم فصل اول با گرفتن 25 امتیاز از 15 بازی را در نیمه دوم فصل به پله یازدهم هل داد و 17 امتیاز گرفت. بردهای این تیم به نصف رسید و درعوض شکست هایش دو برابر شد. صبا در نیم فصل اول رکورددار مساوی بود و همین عنوان را در نیم فصل دوم هم کسب کرد. تیم دایی بیشتر گل زد (14 گل نیم فصل اول و 16 گل نیم فصل دوم) ولی خیلی بیشتر هم گل خورد (رسیدن گلهای خورده از 10 به 14).
 
 
* سایپا/ 7 پله سقوط
مجید جلالی حتی از علی دایی هم بدتر نتیجه گرفت؛ سایپای نیم فصل اول با 24 امتیاز روی پله ششم جدول نشست و در نیم فصل دوم تنها 16 امتیاز گرفت و سیزدهم شد. بردهای تیم جلالی تقریبا نصف شد (7 به 4) و باخت هایش هم 40 درصد بیشتر شد (از 5 به 7). سایپای نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل اول هم کمتر گل زد (12 گل نیم فصل دوم در برابر 16 گل نیم فصل اول) و هم بیشتر گل خورد (13 گل خورده نیم فصل اول در نیم فصل دوم به 18 رسید). آمار می گوید جلالی خیلی دیر اخراج شد.
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-21 18:24:56
نظر دهید

۱ نظر
مجید
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
اما ببین که چه ادعاهایی که نداشت از دان بیانیه علیه فوتبال مدرن گرفته تا وعده بازی فوتبال فردا ....اره جون عمه ات ...پوپولیستهای فوتبالی...فقط وفقط اینها به دنبال پولهای میلیادری بوده وهستند اما در عوض هیچ چیز به این فوتبال غارت شده اضافه نمیکنند..کاش فوتبال هم محکمه ایی داشت تا این عوامفریبهای رنگارنگ را محاکمه میگردد کمترین مجازاتش گرفتن پولهای یا مفتی بود که به ناحق بالا کشیدند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر