فهرست
آمار ویژه/ تراکتورسازی با قلعه نویی قهرمانی می شد
آمار ویژه/ تراکتورسازی با قلعه نویی قهرمانی می شد

آمار ویژه/ تراکتورسازی با قلعه نویی قهرمانی می شد

استقلال خوزستان با 57 امتیاز قهرمان فصل شد. پرسپولیس هم درست همین مقدار امتیاز در پایان فصل کسب کرد و روی پله دوم ایستاد ولی آمار می گوید اگر امیر قلعه نویی از ابتدای فصل روی نیمکت تراکتورسازی می نشست و همین معدل امتیازگیری اش را کسب می کرد، تبریزی ها در پایان فصل 58 امتیازی می شدند و این یعنی قهرمانی تراکتورسازی با امیر قلعه نویی. اتفاقی که با حضور از ابتدای تونی پرتغالی و نتایج بد او رقم نخورد تا تراکتورسازی با 51 امتیاز به کارش در لیگ پانزدهم پایان بدهد و برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان منتظر شکست ذوب آهن برابر استقلال در فینال جام حذفی باشد که چندان محتمل نیست.
تونی اولیویرا در 13 بازی ابتدایی این فصل روی نیمکت تراکتورسازی نشست و 4 برد، 3 باخت و 6 مساوی و 18 امتیاز گرفت و به کشورش برگشت. معدل امتیازگیری او 38/1 امتیاز از هر بازی بود. بعد از او، قلعه نویی در 17 بازی باقیمانده فصل سرمربی تراکتورسازی شد و آمار فوق العاده 33 امتیاز را ثبت کرد یعنی تنها یک امتیاز تا ثبت معدل 2 پوئن از هر بازی. تراکتورسازی با قلعه نویی صاحب 9 برد و متحمل تنها 2 باخت شد و به طور میانگین از هر بازی 94/1 امتیاز گرفت.
اگر از ابتدای فصل قلعه نویی روی نیمکت تراکتورسازی می نشست و همین روند 17 بازی پایانی فصل را تکرار می کرد، تراکتورسازی فصل را با 58 امتیاز تمام می کرد، بالاتر از استقلال خوزستان و پرسپولیس 57 امتیازی به عنوان قهرمان!
 
  ۲۳  
آی اسپورت
2016-05-21 18:57:06
نظر دهید

۲۳ نظر
بهرام
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۴
با این نوشته موافق نیستم. چون ابتدای فصل اکثر بازیکن های تراکتور جدید بودن و نا آماده. تراکتور تیم نشده بود. ولی از نی م فصل به بعد کم کم داشت تیم میشد.
hamed
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۳۸
قلعه تو نبم فصل اضافه شد و توی نیم فصل دوم پرسپولیس قهرمان شد
-
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۷
مرتیکه تونی الیویرا تونست با تکیه بر ساده لوحی و کم سوادی یه عده عوام که بی جهت و بی منطق قبولش داشتن و او رو به عرش برده بودن نهایته استفاده رو بکنه و غیر از خودش برای اقوامش هم حقوق هایی رو بگیره که تو هیچ جای دنیا بهش نمی دادن و خرجش چند بار رو زمین خوابیدن و غلط خوردن و متعصب نشان دادن و تااتر بازی کردن بود ...و اتفاقا و البته متاسفانه با وجوده یه تعداد عوام و ساده نگر موفق شد به انچه میخواد برسه و چند سالی با توجه به اینکه هیچ و هیچ خروجی نداشت و حتی یه بازیکن به فوتبالمون معرفی نکرد و یه مقامه درست حسابی کسب نکرد و هیچ دانش و یادگاری از خود برای فوتباله ازربایجان بجا نگذاشت و رفت
رضا تبریزلی
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۱
درد و بلاش بخوره تو سر بدخواهایی مثل امیر تبریز اوغلی و برزو گوزو
ما همه لنگی هستیم
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۱
دمش گرم خداییش خیلی کارش درسته
ماراغالی
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۴
تیم بزرگ مربی بزرگ میخواد. خدا کنه اینبار نگهش دارن
تیراختورچی
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۶
یاشا یاشا امیر پاشا.
ساوالان
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۳۱
دفعه قبل هم اگر میزاشتن بمونه تا حالا دو سه بار قهرمان شده بودیم
نام و نام خوانوادگی
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۳۴
حاشیه های تیم رو جمع کرد و تیراختور رو تبدیل کرد به یه مدعی. اینه معجزه مربی بزرگ
مرندی
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۰
اونوقت اسکولهایی مثل برزو و امیر تبریز اوغلی میان بهش اهانت میکنن. طرف مهمونمونه و داره اینهمه برامون زحمت میکشه ولی حرمتش رو نگه نمیداریم.
قرمز
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۰
حیف از قلعه که مربی شما تبریزیهای بیصفت و نمک نشناس شده.
ایرانی
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۳
با اخلاق و شخصیتش کاری نداریم ولی قبول داریم از نظر فنی بهترین مربی ایرانیه و بقیه با اختلاف زیاد پشتشند. ببینید چطور رفتنش به تراکتور این تیم رو از یه زنگ تفریح تبدیل کرد به یه مدعی. دمش گرم
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳
اخه مونگول.... ابتداب فصل عباسی غیر بومی نه بودجه گذاشت ونه بازیکنخرید... تونی محبوبقلبهاست.... 3بار تیم رونیاب قهرمان کرده وقهرمان جام حذفی
تراختورچی
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
برای موفقیت بعد از عنایت خداوند این سه فاکتور باید کنارهم قرار بگیره 1جو سنگین استادیوم علیه تیم حریف و تشویق بی وقفه ی تیم خودمون2آنالیز دقیق و انتخاب بهترین تاکتیک از سوی کادر فنی 3در نهایت جسارت و غیرت بازیکنان خوب تیممون
ARTAN
يكشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۵۱
این حیله ها دیگه قدیمی شده جناب منصور عظیمی! بهتره مثل یک مرد با اسم خودت و فقط یکبار کامنت بذاری ، نه اینکه با اسامی مختلف از اربابت حمایت بیجا بکنی .
جون مادرتون بیاید استادیوم
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۵
جون مادرتون سه شنبه بیاید استادیوم
منتظر حضور پرشور و پرتعداد شما در استادیوم سهند
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۷
الان فقط وفقط باید به حضور پرشور و پرتعداد در استادیوم سهند بیاندیشیم. یاشا امیر پاشا و هرکسیکه که برا تیممون زحمت میکشه.
سهند
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۸
فوتبال اینجوری نیست که با ماشین حساب ، عملکرد یک مربی و سرنوشت یک تیم را تجزیه و تحلیل کنیم! شرایط ابتدای فصل تراختور با نیم فصل دوم خیلی فرق داشت و بازیکنان هماهنگ نبودند . حمزه یونس بازیکنی که عباسی با میل خودش و به جای ادینهو آورده بود در زمین راه میرفت! و بعد از اینکه کیانی و ... به تیم برگشتند شرایط تراختور بهتر شد . چه بسا اگر تونی نمی رفت ، قهرمان جام حذفی میشدیم و از سیاه جامگان نمی باختیم و از النصر هم 4 تا نمی خوردیم .
فرهاد
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۷
سالار همه مربیای ایرانیه
ما همه لنگی هستیم
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
یه بار دیگه خودشو به همه ثابت کرد. تا ابد تو دل ما تاجیهای واقعی خواهی ماند.
قرمز
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۴
یه دونه ای
-
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۵
اینه معجزه مربی بزرگ
Hooman
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۰۱
فکر مینکم امیر قعله نویی با تراکتورخیلی چیز ها را ثابت کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر