فهرست
رئیس هیات مدیره ملوان: چون سقوط کردیم می‌مانم!
رئیس هیات مدیره ملوان: چون سقوط کردیم می‌مانم!

رئیس هیات مدیره ملوان: چون سقوط کردیم می‌مانم!

آی‌اسپورت- احمددنیا مالی رییس هیات مدیره ملوان در پی سقوط این تیم به لیگ یک بیانیه‌ای صادر کرد.در بیانیه احمد دنیامالی آمده است:

سقوط واژه ای بود بس غریب برای تنها نماینده شمال کشور در سطح اول فوتبال ایران. می دانم ملوان فراتر از یک باشگاه و یک تیم فوتبال است، تیمی که سقوط کرد تمام آمال، آرزو و آرمانهای یک شهر است وبس. باورش برای من، اعضای هیات مدیره و شهروندان انزلی سخت است اما در زندگی اینطور اموخته ام که در پس تلخترین اتفاقات، حکمت و رمز و رازیست که بی شک شما را به موفقیت و موقعیت بهتری خواهد رساند.

بلاشک در مسیری که تا به امروز طی و منجر به بروز این اتفاق تلخ شد عوامل متعددی وجود داشته اند اما پیش از هر سخنی به عنوان رییس هیات مدیره باشگاه ملوان از شهروندان اندوهگین بندرانزلی عذرخواهی می کنم. در روش کاری و زندگی شخصی هیچگاه از واقعیت ها فرار نکرده ام و آوار کردن مشکلات و تقصیرات بر دوش یک یا چند نفر را به دور از رسم جوانمردی می دانم به خصوص اینکه محیط ورزش با چنین رفتارهایی سازگار نیست.

پیش از اخرین دیدار ملوان در لیگ با خودم عهد کردم در صورت بقا در لیگ برتر از سمتم کناره گیری کنم و این تصمیم را تنها با همسر و چند نفر از دوستانم در میان گذاشته بودم چرا که ملوان تنهاست و صد البته حرف برای گفتن بسیار، اما هم اکنون که تیم به رده پایینتر سقوط کرده است دینی بر گردن خود احساس می کنم و تمام قد و با توانی مضاعف و چند برابر در کنار مجموعه باشگاه ملوان مجددا برای پرواز دوباره قوهای سپید در سطح اول فوتبال ایران تلاش خواهم کرد.بازگشت به سطح اول میسر نخواهد شد جز داشتن نگاهی آسیب شناسانه به فرایندی که تا امروز طی شده است. امیدوارم با عنایت به الطاف خداوند و با نگاهی برنامه محور و اصلاح ساختار موجود، شناسایی نقاط ضعف چه در ساختار اداری و تشکیلاتی باشگاه و چه از لحاظ تیمی مجددا تمام دلخوشی یک شهر را به سطح اول فوتبال ایران برگردانیم.

قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر به شخصه برای من درس های فراوانی داشت و نکات خوبی به من آموخت، به باشگاه استقلال خوزستان، عبدالله ویسی و بازیکنان جوان و همدل این تیم تبریک می گویم اما فراموش نکنید برای این موفقیت بزرگ یک استان بسیج شده بودند، حجم حمایتهای معنوی که به درستی از این تیم در استان خودش شد به وسعت تنهایی ملوان بود.هواداران ملوان و شهروندان انزلی اطمینان داشته باشند که با اصلاحات ساختاری و ساخت تیمی جوان و با انگیزه مجددا شاهد اوج قوها خواهیم بود.کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-05-21 20:43:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر